کد مطلب: 176724
 
تاریخ انتشار : جمعه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که وضعیت جوی استان تهران از امروز (۹ اردیبهشت) تا دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) نیمه ابری است.
 

به گزارش ایران خبر، براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی، از امروز جمعه (۹ اردیبهشت) تا دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) آسمان نیمه ابری، در بعضی ساعات ابری، همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر و رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد به ویژه روزهای شنبه (۱۰ اردیبهشت) و دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) در ساعت بعدازظهر تا شب و پدیده مه در ارتفاعات پیش بینی می‌شود.

براساس اعلام هواشناسی استان تهران با فعالیت مجدد سامانه بارشی از بعدازظهر سه‌شنبه (۱۳ اردیبهشت) گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد مورد انتظار است و همچنین در پاره‌ای نقاط به ویژه بخش‌های جنوبی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و گردوخاک و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (شنبه ۱۰ اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری و وزش باد در بعضی ساعت‌ها پیش‌بینی می‌شود که حداکثر دما ۲۵ و کمترین دما نیز ۱۶ درجه ثبت شده است.

آبعلی با حداکثر ۱۵ درجه و حداقل ۸ درجه خنک‌ترین و ری، بهارستان و اسلامشهر با حداکثر ۳۰ درجه و حداقل ۱۸ درجه دما گرم‌ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع : خبرگزاری مهر