کد مطلب: 175473
 
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸
مسئول کاردان ایستگاه دانشگاه شریف بعد از شنیدن خبر بد شدن حال یک مسافر به‌خاطر گم‌کردن بسته طلاهایش، جستجو برای یافتن آن را آغاز کرد و موفق شد با پیداکردن طلاها به مسافر بدحال، امیدی دوباره بدهد.
 

به گزارش ایران خبر، بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ چند روز پیش یکی از همکاران پلیس مترو ایستگاه امام خمینی (ره) با مسئول کاردان ایستگاه دانشگاه شریف تماس گرفت و از ماجرای گم‌شدن بسته‌ای که حاوی ۴۸۰ پلاک طلا با ارزشی حدود ۷۰۰ میلیون تومان بود خبر داد. مسافر بعد از آمدن به اتاق پلیس در ایستگاه امام خمینی (ره) به‌خاطر بد شدن حالش به اورژانس منتقل شده بود و با دادن نشانی ظاهری بسته خواسته بود تا کاری برایش بکنند.


مهدی معصومی مسئول کاردان ایستگاه دانشگاه شریف، جدا از مسئولیتش به‌خاطر حس انسان‌دوستانه و روحیه خدمت‌رسانی به مردم برای پیداکردن بسته موردنظر به‌سرعت برای گشت‌زنی به سکو رفت اگرچه امیدی برای پیداکردن نداشت اما نمی‌توانست بی‌تفاوت باشد.

وی در این‌خصوص گفت: خود را به سکو ایستگاه رساندم و مشغول کنترل سکو به سمت انتهای آن بودم که متوجه شدم قطار درحال ورود به ایستگاه است. سریع خودم را به ابتدا سکو و جایی که آسانسور برای خروج مسافران است و تعدادی از دست‌فروشان حضور داشتند رساندم. طبق اعلام پلیس طلاها در کیسه‌ زباله مشکی بود و من هم دنبال بسته‌ای با همین مشخصات بودم که قبل از رسیدن به آسانسور، بروی صندلی که یک مسافر در کنار آن نشست بود یک بسته مشابه دیدم. با فریاد از مسافر پرسیدم بسته برای شماست؟ پاسخی نداد و سریع سوار قطار شد.


به‌ سرعت بسته را برداشتم قسمتی از آن باز شده بود و محتویاتش مشخص بود. وقتی مطمئن شدم همان بسته مدنظر است سریعاً بسته را به اتاق بردم و به پلیس و انتظامات ایستگاه خبر دادم.
بسته میلیونی طلا که توسط مهدی معصومی متصدی امور دفتری ایستگاه دانشگاه شریف پیدا شد در حضور پلیس و نیروهای انتظامات ایستگاه به صاحبش که دیگر با شنیدن پیدا شدن طلاها حالش رو به بهبودی بود بازگردانده شد، این نیروی متعهد شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برای چندمین بار است که اموال گمشده یا سرقت شده مسافران را به صاحبانش بازمی‌گرداند.

منبع : خبرگزاری ايسنا