جامعه
 
امنیت در مرزها حاکم است/هیچ‌گونه مشکل امنیتی گزارش نشده است

امنیت در مرزها حاکم است/هیچ‌گونه مشکل امنیتی گزارش نشده است

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه امنیت کامل در مرزها حاکم است، گفت: برادری و همدلی میان دو ملت ایران و عراق موج می زند و طنین لبیک یا حسین (ع) خواب دشمن را آشفته می کند.

 
 

مدیر مرکز تحقیقات عفونت‌های منتقله از خون جهاددانشگاهی خراسان رضوی :

دو سوم سرطان‌های کبد به هپاتیت‌های B و C مربوط است/تلاش برای ریشه‌کنی هپاتیت تا ۲۰۳۰

مدیر مرکز تحقیقات عفونت‌های منتقله از خون جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: دو سوم سرطان‌های کبد مربوط به هپاتیت‌های B و C بوده و جزء عفونت‌هایی است که مرگ و میر بالائی دارند.

 

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین:

استقرار ۹۰۰ دستگاه آمبولانس در مرز عراق/ توصیه‌های اورژانسی به زائران

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین گفت: در ایام راهپیمایی اربعین حسینی در مناطق مرزی غرب و جنوب کشور، ۹۰۰ دستگاه آمبولانس، ۳۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۰ فروند بالگرد اورژانس هوایی، ۸۹ مرکز درمانی، ...

 

رئیس پلیس پیشگیری ناجا:

استقرار گشت‌های ویژه در پایانه‌های مرزی جنوب

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پلیس پیشگیری با همکاری سایر بخش‌ها در سراسر مرزها ،گشت‌های ویژه‌ای برای پایانه‌های مرزی جنوب در نظر گرفته است.

 

رئیس مرکز تحقیقات بهداشت باروری و سلامت مردان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

۳.۶ میلیون زوج نابارور در کشور/سهم ۵۰ درصدی مردان

سید جلیل حسینی، رئیس مرکز تحقیقات بهداشت باروری و سلامت مردان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: ۳میلیون و ۶۰۰ هزار زوج نابارور در کشور داریم.

 

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر:

داروهای "اکسپکتورانت کدئین" و "متادون" مثل قبل در دسترس مردم نیست

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اقدام اخیرا وزارت بهداشت برای تهیه سازو کار کنترل داروهای شبه مخدر، تصریح کرد: در این سامانه داروهای تحت کنترل مثل «بوپرنورفین»، «متادون»...

 

فرمانده نیروی انتظامی:

در مرزها به هیچ عنوان گذرنامه صادر نمی‌شود

فرمانده نیروی انتظامی، گفت: به هیچ وجه در مرزها گذرنامه و ویزا صادر نمی‌شود، به زائران توصیه می‌کنیم حتما مدارک لازم را قبل از حضور در مرزها آماده کرده و به همراه داشته باشند.

 

پرویز پرستویی:

قرار نیست تا آخر عمر دائم نقش حاج کاظم را فقط بازی کنم

پرویز پرستویی در اولین واکنش و گفتگو درباره فیلم لس‌آنجلس تهران گفت: این فیلم یک کمدی متفاوت و فانتزی است و در آن اصلاً از کلمات رکیک و توهین‌آمیز استفاده نشده و به مخاطب احترام گذاشته شده است.

 

افشانی:

ایجاد کمربند سبز تهران باعث عدم پیشروی غاصبان منابع طبیعی می‌شود

محمدعلی افشانی، شهردار تهران از تکمیل پروژه ایجاد کمربند سبز خبر داد و در مورد ورود شرکت کره‌ای برای ساماندهی به پسماند پایتخت به ارائه توضیحاتی پرداخت.

 

بطحائی:

تعلیم و تربیت منحرف شده و اصلاح آن از عهده یک وزیر برنمی‌آید

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در صورتی که آموزش‌های خانواده و مدرسه با یکدیگر همسو نباشد در مسیر تربیت شکاف ایجاد شده و دانش آموزان به محیط سوم گرایش پیدا می‌کنند گفت: گرایش دانش آموزان به محیط سوم ...

 

افشانی:

کثیف‌ترین اتهامی که شنیدم، شنود بود

من به اعضای شورا گفته‌ام هر زمان که فکر می‌کنند من باید مسئولیت را ترک کنم، من آماده این کار هستم.

 

سخنگوی ستاد اربعین:

تاکنون هیچ موردی از خروج غیرقانونی زائران اربعین گزارش نشده است

سخنگوی ستاد اربعین گفت: تاکنون هیچ موردی از خروج غیرقانونی زائران اربعین گزارش نشده است. خروج از مرزها برای زیارت اربعین از مرزهای مجاز شلمچه، مهران و چزابه است که در این خصوص اطلاع‌رسانی نیز صورت گرفته ...