جامعه
 
"فیلتر" با دستور شخصی انجام نمی‌شود

"فیلتر" با دستور شخصی انجام نمی‌شود

دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به چنین کاری کنند.

 
 

صحبت های پدر آتنا؛

قاتل باید در ملاء عام سنگسار شود

پس از گذشت 5 روز از کشف جسد آتنا اصلانی از پارکینگ منزل اسماعیل رنگرز، پارس‌آباد به نام شهر آتنا شهرت یافته است. وقتی وارد این شهر کوچک می‌شویم، همه از روز حادثه صحبت می‌کنند.

 

آتنای دیگر؛

ناپدری 70 بار به کیمیا تجاوز کرده بود!

داستان آتنای هفت ساله را همه شنیده اند. دختر بچه ای که برای آب خوردن به مغازه ای رفت که صاحبش رسم مهربانی و انسانیت را  از یاد برده بود و ... هنوز داغ آتنای پارس آبادی سرد نشده که خبر آزار و اذیت جنسی ...

 

برادر قاتل آتنا:

می‌خواهیم برادرم به خاطر قتل آتنا مجازات شود

هنوز مردم شهر پارس‌آباد از قتل آتنا صحبت می‌کنند و خبرهای جسته و گریخته‌ای هم از اینکه اسماعیل احتمالا بیش از سه قتل انجام داده، در شهر پیچیده است. با این حال خانواده اسماعیل می‌گوید آنها هم خواستار مجازات ...

 

درگیری در متروی شهرری؛

جزئیات چگونگی شلیک به ضارب

فردی ۴۰ ساله که با قمه به مردم و مسافران حمله کرده بود بعد از درگیری با مأموران پلیس، کشته شد.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

مسئله امنیتی در شهرری نداشتیم

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به واقعه امروز در متروی شهرری تأکید کرد، هیچ مسئله امنیتی در این حادثه وجود نداشته است.

 

شیطان پارس آباد؛

با قاتل آتنا اصلانی بیشتر آشنا شوید

روز ۲۸ خردادماه روزی فراموش نشدنی در حافظه تاریخی مردم پارس آباد است. در این روز آتنا، دختربچه هفت ساله پارس آبادی به طرز مشکوکی ناپدید شد و هیچ اثری از او یافت نشد.

 

فیلم /حمله مردم به مغازه قاتل دختر بچه پارس آبادی  

جسد آتنا اصلانی که از 20 روز پیش مفقود شده بود از محل متعلق به مظنون دستگیر شده پیدا شده است.تصاویری از عصبانیت و تجمع مردم پارس آباد در استان اردبیل را می بینید.

 

هشدارمجلس:

٢٠٠ دشت در بحران مطلق‌ آب

اخيرا رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي هشدار داد كه بحران آب در ايران عملا وارد مقوله امنيتي شده و اين كميسيون در مجلس ناگزير از تشكيل كميته امنيت آب شده است. با اينكه سال‌هاست درباره ...

 

رییس ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی تهران:

پرونده «پلاسکو» مختومه است

رییس ستاد ایمن سازی واحدهای صنفی تهران درباره وضعیت ایمنی واحدهای باقیمانده پلاسکو تاکید کرد: از نظر ما پلاسکو پرونده‌ای مختومه محسوب می‌شود.

 

دادستان تبریز:

دستگیری عاملان انتشار خبر کذب کودک دزدی باندی

خلیل‌اللهی از شناسایی و دستگیری 4 نفر از عاملان انتشار خبر کذب کودک دزدی باندی در تبریز خبر داد.

 

مرکز پژوهشهای مجلس:

ساعات کار مفید در بخش دولتی،تنها 22 دقیقه

در حالی که کشورهای ژاپن، کره و چین از سرانه کار مفید بالایی برخوردارند، در ایران متوسط سرانه کار مفید به دلایل مختلفی پایین است. این در حالی است که میانگین ساعات کار در کشورهایی نظیر فرانسه و آمریکا به ...