جامعه
 
٢٢٨٢ ابتلا و ۵۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ خوزستان همچنان در وضعیت قرمز

٢٢٨٢ ابتلا و ۵۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ خوزستان همچنان در وضعیت قرمز

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲هزار و ۲۸۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور خبر داد و گفت: از بین مبتلایان جدید، ۴٣۵ مورد بستری بوده و ١٨۴٧ بیمار نیز به صورت سرپایی خدمات رسانی شدند.

 
 

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ:

شرط فعالیت صنوف پرخطر از فردا / قلیان همچنان ممنوع

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از بلامانع شدن فعالیت صنوف پرخطر از فردا (سه شنبه) خبر داد و در عین حال تاکید کرد که عرضه قلیان همچنان ممنوع است.

 

فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور:

جلوگیری از۱۳۲۹مورد تغییرکاربری غیرمجاز/رشد ۷۳ درصدی در شناسایی ها

فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور گفت: با تلاش مأموران یگان‌های حفاظت از یک هزار و ۳۲۹ مورد تغییر کاربری غیر مجاز زمین‌های کشاورزی در تعطیلات نوروز ۹۸ جلوگیری شد.

 

سازمان هواشناسی کشوراعلام کرد:

هشدار نسبت به رگبار باران و وزش باد شدید

سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد نسبت به رگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها تا سه شنبه (۳۰ اردیبهشت ماه) خبر داد.

 

مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو:

دستگاه های UV ضدکرونا نیستند / کیت های سرولوژی ایرانی به ترکیه و آلمان صادر شد

مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در واکنش برخی ادعاها مبنی بر استفاده از دستگاه های UV و مه پاش به عنوان استریل کننده هوا در شرایط بحران کرونا، گفت: این دستگاه ها اثر ثابتی در تمام محیط ...

 

مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان:

تبلیغات کلیه فروشی برچیده می شود / به ۳۴۳۲ پیامک دهید و کارت اهدای عضو بگیرید

مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان از انجام ۱۰۷۸ اهدای عضو در کشور خبر داد و در عین حال گفت: در سال گذشته میزان پیوند کلیه از افراد مرگ مغزی افزایش یافته است.

 

معاون درمان وزیر بهداشت:

بازگشت محدودیتها به خوزستان/ماجرای کرونا کاوازاکی/تعیین تکلیف فعالیت مساجد درلیالی قدر عصرامروز

معاون بهداشت وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه وضعیت کرونا در کشور عادی نشده است و در صورت عدم رعایت موازین مربوطه از سوی مردم، بیماری می تواند به سرعت بازگردد و همه را گرفتار کند، از تعطیلی های مجدد در برخی ...

 

معاون کل وزارت بهداشت:

تهران؛ پاشنه‌آشیل کرونا / مراسم عزا و عروسی همچنان ممنوع

معاون کل وزارت بهداشت با ابراز نگرانی از روند افزایشی بروز کرونا در خوزستان، گفت: اگر در جایی بازگشایی‌ها موجب افزایش بیماری شود و یا به دلیل خصوصیت اپیدمی یک شهرستان و یا خصوصیات اجتماعی آنجا، بازگشایی‌ها ...

 

خزانه‌دار شورای شهر تهران:

تخلفات را به صراحت و شجاعانه اعلام کرده‌ایم

خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پیگیری روند شفافیت و بررسی تخلفات مالی انجام شده ظرف سالهای گذشته در مدیریت شهری گفت: تخلفات را با صراحت و شجاعانه اعلام کرده‌ایم.

 

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور:

بازگشایی مهدهای کودک برای ثبت نام کودکان/ پذیرش کودکان همچنان منوط به تصمیم ستاد کروناست

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور توضیحاتی درباره بازگشایی محدود مهدهای کودک به منظور مراجعه حضوری یا غیرحضوری والدین برای ثبت نام کودکان ارائه کرد و گفت: مهدهای کودک جزو مراکز تجمعی قلمداد می‌شوند ...

 

رییس سازمان غذا و دارو:

بروز قطعی موج دوم و سوم کرونا / آخرین خبرها از تولید واکسن کووید-19

رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به وضعیت تولید واکسن کرونا در دنیا، گفت: در پاییز و ماه‌های مهر، آبان و آذر نگرانی‌مان بسیار جدی است؛ چراکه در این ایام می‌تواند موج بعدی کرونا رخ دهد.

 

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا:

افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری پلیس راهور/ ارائه خدمات همچنان به شکل زوج و فرد

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۷ افزایش یافته است.