جامعه
 
«فروشنده» اسکار گرفت/ جایزه بهترین فیلم به «مهتاب» رسید+فهرست کامل برندگان

«فروشنده» اسکار گرفت/ جایزه بهترین فیلم به «مهتاب» رسید+فهرست کامل برندگان

مراسم اعلام برندگان هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار در حالی به پایان رسید که جایزه بهترین فیلم بر خلاف پیش بینی‌ها به فیلم «مهتاب» رسید و فیلم «فروشنده» اصغر قرهادی نیز برنده اسکار خارجی شد.

 
 

یکی از راه های تامین مواد مخدر؛

معامله با مادران معتاد بر سر جنین!

مادران باردار معتاد برای تامین مواد مخدر خود، بر سر جنینی که در شکم دارند معامله می کنند. رقم پرداختی به آنها اما به مراتب کمتر از مبلغی است که قبل از فروش به آنها وعده داده شده است.

 

در سایه عدم نظارت مسئولین؛

آرایش زنانه در آرایشگاه های مردانه

بی تدبیری و عدم نظارت مسئولین فرهنگی این روز ها سبب شده تا آرایشگاه های مردانه به جولانگاهی برای قبح زدایی از دین تبدیل شود.

 

فعالیت مافیای واردات بی‌رویه دستگاه‌های سونوگرافی؛

وزارت بهداشت به متخلفانی که مبادرت به سونوگرافی غیرقانونی می کنند کاری ندارد

عضو شورای سیاست گذاری انجمن رادیولوژی گفت: وزارت بهداشت به متخلفانی که مبادرت به سونوگرافی غیرقانونی می کنند کاری ندارد و حتی بعضاً با صدور بخشنامه‌های غیرکارشناسانه مشوق آنهاست.

 

در نقد اجتماعی مرگ چهره‌ها مطرح شد؛

پزشک مهم‌ترین رابطه‌اش با بیمار را از دست داده است

یوسف اباذری، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: پزشک مهم‌ترین رابطه‌اش با بیمار را از دست داده است. پزشکان به سمتی رفته‌اند که برای درمان تنها به عکس و آزمایش‌ها توجه دارند نه خود بیمار....

 

وزیر ارشاد:

لباس به عنوان یک رسانه صامت پیام فرهنگی را در دنیا نشر می دهد

سیدرضا صالحی امیری وزیر ارشاد به ششمین جشنواره مد و لباس فجر پیام داد.

 

معظل دادوستد در اطراف حرم رضوی؛

گم‌شدن زیارت در‌غوغای داد‌وستد مشهد

دگرگونی در بافت زیارتی- تاریخی پیرامون حرم شریف رضوی به حدی از نگرانی رسیده که حالا ٢١ نفر از حضرات آیات عظام و حجج اسلام، ٢٢٠ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نیز ٦٢ نفر از نخبگان و استادان دانشگاه‌ها ...

 

عضو شورای شهر:

مبنای غیرقانونی برای مصوبه برج باغ ها تیشه به ریشه زده است

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه مصوبه برج باغ‌ها تیشه به ریشه باغ‌ها زده است هرچند که در سال 82 با نیت خیر این مصوبه مطرح شد.

 

وقتی فضاي مجازي امنيت فضاي جامعه را به بازي می گیرد؛

با یک کليک ساده می توانید اسلحه و مشروبات‌الکلي را اینترنتی بخرید!

اينجا اسلحه‌فروشي و مشروب‌فروشي مجازي ايران است و شما تنها يک کليک با خريد اسلحه گرم يا انواع و اقسام مشروبات الکلي فاصله داريد. ‌

 

بیزینس فامیلی خیابانی؛

درآمد میلیونی پشت چراغ قرمز

برای خودشان کاری دست و پا کرده‌اند آن هم وسط شهر؛شغلی که برای شروع نیاز چندانی به پول ندارد. سرمایه‌اش چند بچه قد و نیم قد است و چهارراهی که صاحبش شوند. مالیات هم نمی‌دهند.

 

رقابت های جام جهانی کشتی آزاد-کرمانشاه؛

ایران با پیروزی مقابل آمریکا قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد

تیم ملی کشتی آزاد ایران در مرحله فینال رقابت های جهانی با نتیجه 5 بر 3 از سد تیم آمریکا گذشت و برای ششمین سال متوالی قهرمان این مسابقات شد.

 

مواضع صریح مراجع تقلید درباره رباخواری بانک‌ها؛

دریافت دیرکرد از جانب بانک ها غیرقانونی و شرعا حرام است

واکنش اخیر آیت‌الله نوری همدانی به دیرکرد «شرعا حرام» که بانک‌ها بابت وام از مشتریان دریافت می‌کنند، به دفعات ازسوی دیگر مراجع تقلید مورد تاکید قرار گرفته است؛ موضع محکم این چهره‌های مورد وثوق در قبال ...