اقتصاد
 
سند پُرخرج‌ترین دولت

سند پُرخرج‌ترین دولت

گزارش نماگرهای اقتصادی بانک مرکزی سند پرخرج‌ترین دولت را نمایان کرده است.

 
 

در پی فضاسازی رسانه ای ؛

مروری بر وضعیت بانک صادرات

در روزهای اخیر فضای مجازی شامل انبوهی از مطالب درخصوص بانک صادرات ایران شده است. این مطالب طیفی شامل اظهارنظر مقامات مسئول یا دل مشغولی های سهام داران و سایرین بوده و ابهامات مطروحه پیرامون عملکرد مدیریت ...

 

مدیر عامل فولاد مبارکه:

بانک صادرات رتبه اول در توسعه زیرساخت صنعتی کشور

​بهرام سبحانی مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان در بازدید از دهمین نمایشگاه " بانک، بیمه و بورس" در گفتگو با خبرنگاران بر عملکرد مناسب این بانک در تعامل با صنایع بزرگ تاکید کرد.

 

نعمت‌زاده:

تعطیلی واحدهای کهنه و قدیمی طبیعی است

وزیر صنعت در واکنش به انتشار اخبار مربوط به تعطیلی واحدهای تولیدی گفت: یک عده مدام خبر تعطیلی واحدهای تولیدی را اعلام می‌کنند درحالی که در ۱۰۰ هزار واحد تولیدی تعطیلی واحدهای کهنه و قدیمی طبیعی است.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس:

سفارش خرید ۱۷ نفتکش به خارجی‌ها

اخیرا سفارش ساخت ۱۷ فروند نفتکش به خارجی‌ها داده شده که با مذاکره با دولت به دنبال ساخت ۲ تا ۳ فروند از این نفتکش‌ها در داخل هستیم.

 

صندوق بین‌المللی پول:

بدهی عمومی ایران در دولت روحانی ۵.۵ برابر شد

صندوق بین المللی پول از افزایش ۵.۵ برابری بدهی عمومی دولت ایران طی ۴ سال فعالیت دولت یازدهم خبر داد.

 

وزیر اقتصاد:

اجرای کند تعهدات مذاکرات هسته‌ای

وزیر اقتصاد و دارایی تاکید کرد: اگر چه تعهدات مذاکرات هسته ای به کندی در حال اجرا شدن بوده، اما به نظر می رسد تعهدات در یک مسیر مثبت در حال حرکت است.

 

قائم مقام اجرایی ایران خودرو :

تولید روزانه بیش از ٢٠٠٠ دستگاه خودرو در ایران خودرو

قائم مقام اجرایی ایران خودرو با اشاره به آتش‌سوزی هفته گذشته انبار شرکت کروز اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تولید روزانه بیش از ٢٠٠٠ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو ادامه دارد.

 

هشدار شرکت آب ؛

کنار رودخانه‌های تهران اتراق نکنید

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای با هشدار به اتراق کنار رودخانه‌های تهران، از رهاسازی آب دو سد لتیان و امیرکبیر برای جلوگیری از سیلاب در تهران خبر داد.

 

در سال جدید:

توقف وام‌دهی بانک ها

فروردین هم رو به اتمام است اما شعب بانکی همچنان در مقابل درخواست مردم برای دریافت وام، مقاومت می‌کنند. گویا بانکها بعد از ۲۸ روز، هنوز کرکره‌ها را بالا نداده‌اند.

 

در دیدار فرماندهان ارشد ناجا از ایران خودرو دیزل مطرح شد:

قدردانی از ایران‌خودرو ديزل برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی

سردار حسین ساجدی نیا فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ در دیدار از ایران خودرو دیزل از اقدامات این شرکت در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی قدردانی کرده و آینده این شرکت در موضوع اقتصاد مقاومتی را روشن ...

 

نهاوندیان:

خزانه خالی بود اسنادش هم موجود است

در روزگاری که بسیاری خواهان شکایت حقوقی از محمود احمدی‌نژاد بابت ویرانی‌های اقتصادی برجای‌گذاشته برای ایران در دولت‌های نهم و دهم هستند، او نه‌تنها در نامه‌ای به رئیس‌«جمهوری» ایران ادعا کرده بود که «هنگام ...