سیاست
 
چرا این همه توهین و تخریب نسبت به من می‌کنید ؟ / کنسرت در مشهد قطعا حرمت شکنی امام رضا(ع) است

چرا این همه توهین و تخریب نسبت به من می‌کنید ؟ / کنسرت در مشهد قطعا حرمت شکنی امام رضا(ع) است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: قانون در تمام کشور یکسان است اما اینجا سرزمین مقدس و حرم امام رضا(ع) است و سرزمین‌های مقدس دارای استثنائات عرفی هستند.

 
 

عباس آخوندی:

اصولگرایان واقعی باید به صحنه سیاسی برگردند

مراجعه به صندوق، انتخاب داوری صندوق و پذیرش داوری صندوق در انتخاب بهترین گفتمان یک رویه سیاسی در ایران شده است که این دستاورد بسیار بزرگی برای ایران است و نباید نسبت به این دستاورد، بی‌توجهی و کم‌توجهی ...

 

انتقاد صریح ستاد انتخابات از سخنان امام جمعه تهران:

باید منادی وحدت باشید، اما سخنانی در راستای تفرقه می زنید

ستاد انتخابات کشور به شورای عالی سیاستگذاری ائمه جمعه نامه نوشت و تاکید کرد: تریبون خطبه های نماز جمعه باید منادی وحدت و عدالت باشد.

 

مهدی چمران توضیح می دهد؛

اولویت‌های پنجمین دوره شوراهای شهرها چیست ؟

رییس شورای عالی استان‌ها با اشاره به اعلام حدود ۲۰۰ گزارش مبنی بر تخلف در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش توسط کاندیداها، از بازشماری ۱۰ درصد آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ...

 

مصطفی پورمحمدی:

دولت اجازه اجرای آن قسمت از سند 2030 که مغایر بافرهنگ ماست را نداده و نمی دهد

مصطفی پورمحمدی در همایش پاس یاد ابر فیاض که به مناسبت گرامیداشت هفدهمین سالگرد درگذشت حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی و آیت الله سید عباس ابوترابی در تهران برگزار شد گفت: یاد و خاطره حماسه سازان سوم خرداد ...

 

تفسیر توهین آمیز شاهزاده سعودی از حضور مردم در انتخابات:

هیتلر نیز از دل یک نظام دموکراتیک بیرون آمد

ترکی فیصل شاهزاده سعودی که پس از حضور گسترده ایرانیان در انتخابات تحت فشار رسانه‌ها قرار گرفته، در مقاله‌ای در عرب‌نیوز نوشته یادمان نرود هیتلر نیز از دل یک نظام دموکراتیک بیرون آمد!

 

دیدار روحانی با آیت الله شبیری زنجانی؛

باید جلو سم ‎پاشی‎ها گرفته شود

آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید در دیدار رئیس جمهوری گفت: شما فرزند حوزه و بزرگ شده مکتب اهل بیت(ع) هستید، دیانت مردم را در درجه اول اهمیت قرار دهید.

 

رئیس جمنا:

۱۶ میلیون رای مومنانه آوردیم/ طرف مقابل به خاطر رای دین فروشی کردند

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه مردمی روی اصول و ارزش‌ها پافشاری کرده است و ۱۶ میلیون رأی مؤمنانه خالص به دست آورده است.