سیاست
 
جمعیت را کم می کنیم اما اصل عزاداری باید انجام شود/کسی فکر نکند کرونا به زودی می رود

جمعیت را کم می کنیم اما اصل عزاداری باید انجام شود/کسی فکر نکند کرونا به زودی می رود

رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: ما نه می‌توانیم فعالیت های اقتصادی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی را بطور کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته این فعالیت ها را برگزار کنیم؛ باید حد وسطی را انتخاب کنیم و آن مسیر را طی کنیم.

 
 

نماینده مردم تهران در مجلس:

حقوق کارگران هفت‌تپه باید فوری پرداخت شود/واگذاری غیر قانونی بود

اهواز- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت فوری و آنی باید حقوق کارگران هفت‌تپه پرداخت شود.

 

موسوی:

به اندازه کافی از کره‌جنوبی وعده شنیده‌ایم/ منتظر اقدامات ملموس هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در توئیتی نوشت: امیدواریم مقامات کُره‌ای حجم منابع مالی مردم ایران در این کشور و عدم وجود هیچ منع قانونی برای تجارت با ایران را به یاد داشته باشند.

 

موسوی:

امیدواریم انتخابات سوریه گامی مثبت برای تسکین آلام مردم این کشور باشد

سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است انتخابات پارلمانی سوریه گامی مثبت در راستای صلح، ثبات و پیشرفت روند گفت‌وگوهای سیاسی سوری-سوری و تسکین آلام مردم این کشور باشد.

 

روانچی:

آمریکا همچنان به نقض قطعنامه ۲۲۳۱ ادامه می‌دهد

نماینده ایران در سازمان ملل گفت: آمریکا که موظف است از قطعنامه‌های شورای امنیت تبعیت کند، همچنان به نقض ۲۲۳۱ ادامه می‌دهد.

 

روسیه:

هنوز فرصت وجود دارد که برجام به مسیر پایدارتری وارد شود

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای با اشاره به اهمیت برجام در کاهش تنش پیرامون برنامه هسته ای ایران و تنش در منطقه، خواستار تلاشی همگانی برای حفظ آن شد.

 

سخنگوی شورای نگهبان:

هجمه‌ها به شورای نگهبان از سر کینه‌توزی است

سخنگوی شورای نگهبان گفت: هجمه ها به این شوا مثل بقیه هجمه‌هاست و برخی از سر نادانی و برخی از سر کینه‌توزی است و امیدواریم دوستان نادان به خود بیایند.

 

سرلشکر باقری:

ایران به تقویت روابط دو کشور اهمیت می‌دهد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با رئیس جمهور سوریه، گفت: ایران به ادامه تقویت روابط بین دو کشور دوست در زمینه‌های مختلف اهمیت می‌دهد.

 

نماینده مردم آبادان در مجلس:

کارون و بهمنشیر درحال خشک شدن/ نخل ها در حال مرگ هستند

آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید با سهل‌انگاری موجب نابودی و خشکی دو رودخانه کارون و بهمنشیر در استان خوزستان شویم بلکه باید جلوی این کار گرفته شود.

 

سرلشکر باقری:

مجاهدت‌های خالصانه سردار «فضلی» چراغ راه نسل جوان کشور است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تبریک انتصاب جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه، بیش از چهار دهه مجاهدت‌های خالصانه سردار فضلی را مشعل پرفروغی دانست که راهنمای نسل جوان مشتاق عزت و سربلندی ایران اسلامی ...