سیاست
 
هنگام امضای برجام باید به سوریه و یمن نیز توجه می‌شد

هنگام امضای برجام باید به سوریه و یمن نیز توجه می‌شد

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر با انتقاد از برجام آن را توافقی بد توصیف کرد و گفت که یکی از خواسته‌های مورد نظرش این است که فعالیت‌های موشکی ایران در منطقه پایان یابد.

 
 

ترامپ:

نظر مکرون درباره ایران عوض شد

دونالد ترامپ که در اقدامی کم‌سابقه برای یک رئیس‌جمهور به صورت تلفنی با شبکه «فاکس نیوز» صحبت می‌کرد، درباره نتایج سفر ماکرون به واشنگتن، گفت: «ما دستاوردهای زیادی داشتیم. واقعا دستاوردهای زیادی داشتیم،...

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران:

آب تهران جیره‌بندی خواهد شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با تاکید براینکه باید از هم‌اکنون نگران وضعیت آب در سال آینده باشیم، گفت: اگر روالِ کنونی تا سال ۹۸ ادامه یابد و خدای ناکرده نزولات به همین اندازه باشد، بی تردید آب آب ...

 

روحانی:

وعده‌هایم را پیگیری می‌کنم

رییس‌جمهور گفت: یکی از کارهای دولت این است که موانع را از پیش پای مردم بردارد و به آنها کمک کند چرا که مردم همه کاره این کشور هستند.

 

ادعای ترامپ:

توافق هسته‌ای ایران «احمقانه» و «مضحک» است

رئیس‌جمهور آمریکا امروز در نشست خبری با همتای فرانسوی‌اش، بار دیگر توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ را مورد انتقاد شدید قرار داد.

 

کواکبیان:

فقط پوسته برجام را نمی‌خواهیم

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما تنها پوسته برجام را نمی خواهیم بلکه برجام را با تمام مفاد و محتوای آن قبول داریم.

 

دریادار سیاری:

آماده اعزام ناوگروه به ژاپن هستیم

معاون هماهنگ کننده ارتش از آمادگی نداجا برای اعزام ناوگروه به آبهای ژاپن خبر داد.

 

سرلشکر رضایی:

برادری ارتش و سپاه در آتش به دست آمد/سردار فضلی داوطلب همه عملیات‌ها بود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سردار علی فضلی مظهر فداکاری عشق در آتش است.

 

سخنگوی کاخ سفید:

ترامپ و مکرون گفت‌وگوی شفاهی در مورد برجام خواهند داشت

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که قرار است روز سه شنبه ترامپ و مکرون در دیداری که در کاخ سفید انجام خواهد شد یک گفت‌وگوی شفاف در مورد برجام داشته باشند.

 

دلخوش:

وزرا به بحران آب توجه کنند

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزرا باید به بحران آب توجه داشته باشند. بانک مرکزی به موضوع سرقت عابر بانک ها رسیدگی کند.