۶۸
 
گوشه پرده بالا رفت و دم خروس بیرون زد!

اعتراض به پشت پرده های "من و تو" در برنامه استیج

کد مطلب: 52997
 
تاریخ انتشار : جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲
اعتراض یک شرکت کننده مسابقه خوانندگی استیج شبکه به اصطلاح اجتماعی و فرهنگی «من و تو» که چند سال پیش فعالیت خود را با سرمایه‌گذاری مستقیم دربار سلطنتی انگلیس آغاز کرده ، پرده از مسائل پشت صحنه این برنامه و شبکه بهایی بر می دارد.
 
به گزارش ایران خبر ، یک شرکت کننده مسابقه استیج شبکه منوتو در برنامه زنده ﺟﻨﺠﺎل آفرید و به نشانه اعتراض به مسائل پشت پرده در نحوه انتخاب شرکت کنندگان صحنه مسابقه را ترک کرد.

این شركت كننده ﺗﺮﺍﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺍﻧﺪ و به نشانه اعتراض به ﭘﺸﺖ ﭘﺮﺩﻩ ها برنامه ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩ.

ایران خبر- در هشتمین قسمت برنامه استیج شبکه منوتو یکی از شرکت کنندگان این مسابقه و برنامه به نام سولماز پس از آمدن روی استیج و آغاز آهنگ این شرکت کننده شروع به خواندن نکرد و پس از قطع شدن آهنگ مجری برنامه از او سوال پرسید چرا نمی خواند وی اینگونه جواب داد : به خاطر برخی مسائل پشت پرده ترجیح می دهم از مسابقه کنار بروم!  پاسخ وی تعجب داوران و سردرگمی مجری این برنامه را در پی داشت

باید دید در روزهای آینده واکنش این شرکت کننده و البته شبکه منوتو و مسابقه stage چه خواهد بود!

حال به این بهانه به چند پرسش و بررسی سوابق مدیران این شبکه می پردازیم :

افشاي سوابق پورنوگرافي يكي از مديران اصلي من و تو + اسناد
 
Alex RWB، گزارشگر بدون مرز که در لندن مستقر است با انتشار گزارشی در صفحه فیس بوکش به معرفی شبکه تلویزیونی مرجان و مدیران آن پرداخت. این گزارش که با شعار For Freedom Of Information (آزادی بیان) آغاز می شود نگاهی به زندگی کیوان و مرجان عباسی و فعالیت های آنان دارد.
 
بولتن نیوز نوشت:کیوان عباسی بزرگ شده در یک خانواده بهائی است که تحصیلات دوران ابتداییش را در مدرسه بهائیان ایرانی مقیم سیدنی گذرانده است. کیوان به دلیل شرایط شغلی پدرش دوران کودکی خود را در استرالیا گذراند. پیگیری های بهروز عباسی، پسر عموی پدرش که در بخش فارسی صدای آمریکا فعالیت داشت سبب شد تا خانواده عباسی از استرالیا به آمریکا مهاجرت کنند تا کیوان دوران جوانی و تحصیلات دانشگاهی خود را در ایالات متحده بگذراند.
 
خبرنگار گزارشگران بدون مرز در ادامه این گزارش درباره تحصیلات عالیه کیوان و چگونگی آشنایی وی با مرجان چنین می نویسد: « شرایط سخت زندگی در آمریکا و اقتصاد ضعیف پدر سبب شد تا کیوان از همان ابتدا سخت کوش تربیت شود. بورسیه دانشگاه بن گوریون (אוניברסיטת בן גוריון בנגב) بئرشبع کشور اسرائیل که همه ساله به ایرانی زاده‌های بهایی اعطاء می‌گردد و تشویق‌های سیروس برزگر دایی کیوان که همزمان با اتفاقات سال ۱۹۷۸ به اسرائیل رفته بود، سبب شد تا کیوان عباسی در سال ۱۹۹۶ به اسرائیل برود و در آن جا ادامه تحصیل دهد.
کیوان کارشناسی ارشد را از دانشگاه بن گوریون و دکترای خود را از موسسه عالی علوم وایزمن دریافت کرد. او به واسطه دوستی صمیمی سیروس با فرهاد اسکندری، استاد مرکز ایران شناسی دانشگاه حیفا با این خانواده آشنا شد. آشنا شدن کیوان در دوران تحصیلاتش با مرجان اسکندری دختر فرهاد اسکندری باعث شد تا پیشنهاد ازدواج به او بدهد و در سال ۲۰۰۱ با حضور خانواده اش در مشرق الاذکار شهر حیفا ازدواج کند.بعدها مرجان اسکندری به خواسته شوهرش و به رسم اروپاییان نام خانوادگی خود را هم نام با نام خانوادگی شوهرش کرد. کیوان عباسی که تحصیلات عالیه را در کشور اسرائیل گذراند و زندگی جدیدی را شروع کرده بود به پیشنهاد پدرش و البته برای تأمین زندگیش به آمریکا بازگشت و در تلویزیون آزادی که توسط پدرش اداره می‌شد به عنوان مدیر فنی و مدتی نیز در تلویزیون طپش مشغول به کار شد. او و پدرش در مدت فعالیتشان با افراد بسیاری از جمله رضا فاضلی و حسن اعتمادی و برخی دیگر از منتقدین جمهوری اسلامی آشنا شد.»
گزارشگر بدون مرز ضمن اشاره به تلویزیون پورنو "هاستلر تی وی" از مدیریت عباسی در این تلویزیون کانادایی خبر داد و در ادامه نوشت: « ارتباط حسن اعتمادی با "Michael H. Klein" که در دارپا خدمت می کرد کیوان و پدرش را به میشل رساند و سرانجام، تلویزیون "هاستلر" را در سال 2003 در کانادا تأسیس کردند.»
 
این گزارش که به عنوان بخشی از زندگی نامه کیوان عباسی در ویکی پدیای انگلیسی نیز منتشر گردیده است در ادامه و در مورد راه اندازی اولین تلویزیون اینترنتی فارسی زبان توسط سرمایه گذار تلویزیون پورنو هاستلر به مدیریت کیوان عباسی در سال 2006 نوشته است. وی مدعی شد حکومت ایران با فیلتر کردن سایت ببین تی وی موجب شد تا این تلویزیون با شکست مواجه گردد.
 
الکس، یکی از گزارشگران بدون مرز از رایزنی ها و مذاکرات گسترده کیوان و پدرش بعد از شکست پروژه ببین تی وی خبر داد و نوشت: « کیوان به پیشنهاد همسرش برای دیدار با رهام هارونی از اعضای تشکیلات یهودیان ایرانی در لندن که با مرجان نسبت خویشاوندی داشت به آنجا رفت تا برای حمایت از بیزینسش با آنان مذاکره کند. از طرفی آشنایی کیوان با بهروز عباسی (پسر عموی پدرش) که در بخش فارسی صدای آمریکا کار می‌کرد و حسن اعتمادی، پسر دایی یاسمین اعتماد امینی و عضویتش در انجمن بهائیان ایرانی ایالات متحده، امید کیوان را به آینده دو چندان می‌کرد. ایده و شعارهایی که کیوان عباسی در زمینه تلویزیون داری ارائه می‌کرد بسیار مورد استقبال آنان قرار گرفت. این مذاکرات به تشکیل جلساتی با حضور فریبرز و بهروز عباسی، حسن اعتمادی انجامید که نتیجه این جلسات پیشنهاد راه اندازی شبکه تلویزیونی جدیدی به کیوان شد.»
این گزارش که در سایت بالاترین نیز منتشر شده است، ایده ها و خوش فکری های کیوان عباسی را علت جذب منابع مالی شرکت های تجاری خصوصی برای راه اندازی شبکه من و تو می داند در ادامه می نویسد: « ارائه عملکرد چهار ساله ببین تی وی، هاستلر تی وی و ایده پردازی کیوان در جلسات گزارش‌های سالانه رسانه‌های فارسی زبان در لندن، منابع مالی مورد نیاز این شبکه را در پوشش شرکت‌های خصوصی تجاری تأمین کرد تا وی بتواند در سال ۲۰۰۹ یک شرکت تلویزیونی را در لندن تأسیس کند. او به پاس قدر دانی از زحمات هارونی و با موافقت پدرش این شرکت تلویزیونی را به نام همسرش راه اندازی کرد و به دنبال آن شبکه من و تو را در اکتبر سال ۲۰۱۰ روی ایر برد.»
 
گزارشگر بدون مرز در پایان با ادعای خصوصی بودن شبکه تلویزیونی مرجان و سرمایه گذاری رابرت بالیوزی سال 2011 در این شبکه نوشت: « روند موفقیت آمیز عملکرد برنامه سازان و ایده پردازهای تلویزیون من و تو و جذب مخاطبین بسیار، نظر سرمایه گذاران دولتی و خصوصی بسیاری را در لندن به خود جلب کرد؛ اما از آنجایی که کیوان و هیئت مدیره من و تو خصوصا پدرش نمی‌خواستند تلویزیونی را که با یک گروه جوان راه اندازی شده بود، دولتی شود پیشنهاد سرمایه گذاران دولتی را رد کردند و با پذیرفتن پیشنهاد ۵۵ میلیون دلاری رابرت موقر بالیوزی (پسر حسن موقر بالیوزی) که یک سرمایه گذار خصوصی به حساب می‌آمد، شرکت تلویزیونی مرجان را وارد مرحله جدیدی کرد تا این شرکت بیش از پیش حرفه‌ای تر به جلو رود.»
اما نکته قابل توجه آن است که مدیران شبکه من و تو و البته گزارشگر بدون مرز بر خصوصی بودن این شبکه تأکید فراوانی دارند. سناریویی که در بی بی سی پرشین نیز اجرا می شود. با نگاهی بر عنوان ثبت شده این دوشبکه و تاریخ همزمان راه اندازیشان در سال 2009 می توان به اهداف مشترک آن ها پی برد.
حروف لاتین "Ltd" که اختصار شده "Limited" می باشد ادعای خصوصی بودن هر دو را دارد اما چه می شود که هم بی بی سی فارسی و هم شبکه به اصطلاح سرگرمی "من و تو" همزمان در سال 2009 مشغول به فعالیت می شوند؟
 
کیوان عباسی با سابقه ای پورنوگرافی بعد از پروژه های هاستلر تی وی و ببین تی وی که با سرمایه گذاری کسی که در دارپا، سازمان وابسته به وزارت دفاع آمریکا فعالیت داشته است حال آمده است و شبکه من و تو را برای سرگرمی ملت ایران راه اندازی کرده است!
فارغ از نقش افرادی مثل هارونی(عضو تشکیلات یهودیان لندن نشین)، حسن اعتمادی (پسر دایی یاسمین اعتماد امینی، همسر رضا پهلوی) در راه اندازی شبکه تلویزیونی مرجان، ادعای سرمایه گذاری رابرت بالیوزی(فرزند حسن موقر بالیوزی) به عنوان یک سرمایه گذار خصوصی در این شبکه تأمل برانگیز است.
آشنایی با شخصیت رابرت بالیوزی خالی از لطف نیست:
فریدون آدمیت درباره حسن بالیوزی گفته‌است:
«بالیوزی شخصا مرد خوبی بود ولی از مریدان سفت و سخت بهاءالله بود و در کتاب‏ خود بهاء را در ردیف زرتشت و بودا و موسی و عیسی و محمد مطرح کرد.»
رابرت بالیوزی که راه پدر را ادامه می دهد با انتشار کتاب هایی در مورد بهائیت دین خود را به بهائی ها ادا نموده است. مهمترین کتاب او در مورد زندگي خديجه بيگم، زن باب، است که با نام خديجه بيگم، حرم حضرت اعلي منتشر گردید.
 
چرا کارکنان شبکه های فارسی زبان مستقر در انگلیس بهائی اند؟؟؟

همان طور که می دانید این شبکه وابسته انگلیس و تحت حمایت مالی این دولت می باشد.
وقتی شبکه بی بی سی فارسی شروع به فعالیت کرد یکی از سئوال هایی که ذهن مخاطبین را به خود متوجه کرد این بود که چرا مدیران، مجریان و عوامل این شبکه اکثرا بهائی هستند؟ آیا مردم ایران اکثرا بهایی هستند؟
چرا یک اقلیت باید برای اکثریت برنامه اجرا کنند؟ چرا دولت انگلیس از افراد سلطنت طلب، کمونیست،حزب توده، مجاهدین خلق یا انجمن پادشاهی استفاده نمی کند و فقط از بهائی ها استفاده می کند؟
مگر اینها نیز جزء اقلیت های دیگری نیستند که اتفاقا خیلی از اینها از طرفداران بیشتری نیز برخوردار هستند.
علت حمایت انگلیس از بهائی ها چیست؟ چرا مدیریت شبکه های فارسی زبانی که بر علیه دولت و مردم ایران در حال فعالیت می باشند در انگلیس به بهائی ها سپرده می شود؟

البته پیش از این هم نقل قول‌های بسیاری در خصوص پشت پرده بهایی عوامل و مجریان این شبکه مطرح بود که اکنون با فرو افتادن پرده‌های فریب سند رسمی بهایی ـ صهیونیستی بودن این شبکه به ظاهر فرهنگی ـ اجتماعی علنی شد.

اگرچه که دو شبکه سلطنتی بی بی سی فارسی و من و تو جدا از هم فعالیت می‌کنند، اما منبع تغذیه نیرو و مجریان آنها یکی است و عوامل این دو شبکه در هم تنیده و پشتیبان استراتژیک اهداف ضد ایرانی یکدیگر هستند.

شاید بگویید اتفاقی است. اما وقتی بعد از تاسیس شبکه بی بی سی فارسی شبکه ای مانند من و تو نیز که تحت لوای دولت انگلیس و با سیاست های آنها راه اندازی می شود شاهد این هستیم که اکثر مسئولان و مدیران این شبکه نیز بهائی هستند. این خود نشان دهنده هدفمند بودن این سیاست است.

علت چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم
 
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۲۳:۵۷:۲۵
علت صدا و سیمای میلی هستش که روحانی هم گفت

این همه کارمند داره اون صداوسیما ولی چهارتا برنامه درست و حسابی نداره که ملت نشینن پای ماهواره و این سریالای کوفتی جم و فارسی وان
 
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۸:۴۲:۲۵
موافقم

اینا از کجا ساپورت مالی میشن ؟ یدونه تبلیغم ندارن تو شبکه ! باز جم کلی تبلیغ و آگهی داره

کیوان و مرجان عباسی هم که اصلا جلو دوربین نمیان

یه تلویزیون داشتن تو انگلیس حیلی پووول میخواد
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۱:۴۷:۳۸
ولی حق ارمیا هم نبود اول بشه ایران خبر
 
پیروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۵:۰۸:۵۴
خخخخخخخخخخخخخخ عالی بود..
 
سالار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۰:۱۵:۵۹
یعنی زدین کل شبکه رو ترکوندیناااا

من برم تو افق محو بشم
 
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۱:۴۵:۲۶
نیست شبکه های ما کلا حقیقتو نشون میده برا اینه مردم میشینن برنامه های دیگه رو نگا میکنن کلا جز رفاهو شادیم تو ایران هیچی نیست ......
 
نیما
United States
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۲:۲۸:۳۳
یعنی من کشته اون تخیلات نویسنده این مقاله ام انقد چرند یکجا ندیده بودم عزیزم برو کمی تحقیق کن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۲۱:۴۶:۴۹
لب
 
سپهر
United States
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۲:۵۳:۳۵
چرتو پرتای قشنگی نوشتین
اما
اما این برنامه استیج خیلی بو دار بود!!!
دیدید دختره سولماز چیکار کرد چیگفت؟!!!!
بابا اون آکادمی گوگوش شرف داشت به این استیج!!!

حد اقل گوگوش بخاطره محبوبیتش خودشو خراب نمیکرد

اما استیج گندش در اومد!
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۳:۲۱:۱۹
من هنوزم هنگم داستان سولماز چی بوده!
 
خر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۱ ۰۲:۵۳:۳۳
لتعکینفنبنعنفگفنلناگبنفنی
 
حسین
Germany
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۸:۲۹:۳۳
خوش به حالتون
من و تو ما پارازیت داشت ، نتونستیم ببینیم ! ولی انگار برای شما نداشته
یعنی اینقدر این برنامه برای جمهوری اسلامی مهمه که اینهمه پارازیت سر این برنامه ارسال می کنه ؟!!!! بعد شما می شینید می بینید !؟!!!!!!
کاش به جای پارازیت یه برنامه درست و حسابی پخش میشد ، کل ملت میخ تلویزیون خودمون می شدند ... خندوانه کجایی که فقط تو بودی که خوب بودی ... اگه درت رو گل نمالند
 
کاوه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۸:۴۹:۲۲
این شبکه هایی که کیوان عباسی مدیرش بوده خیلی خفنن آقا
خخخخ
دمش گرم
همش یه ایرانی تو صحنه س
 
برزویه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۹:۰۰:۰۹
جالبه گویا مسئولین تمام خبرگزاری های داخل وطنی!! دیشب داشتن استیج نگاه میکردن چون هنوز هشت صبح نشده اخبار خواننده های استیج رو میذارن رو سایت !
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۹:۱۰:۳۲
نویسنده این مطلب استغداد عالی در نوشتن سناریوهای تخیلی داره. بابا به شعور خودتون احترام نمیذارید به شعور مردم احترام بذارید.
 
United States
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۹:۱۸:۱۳
یک سایت نقلبی درست کردین ازش خبر درسن کردین حالا گیریم که من و تو بهایی ، مدیرانشم پورنوگراف ... چرا ایتقدر برنامه هاش بهتر از صدا و سیمای شماست ؟ بعدم من به عنوان یک بیننده برنامه ها رو نگاه می کنم مگه مجریای صدا و سیما همه خوبن تو خونه هاشون ؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۰۹:۴۶:۴۵
نویسنده چه حرفایی از خودت در آوردی؟ بابا این دختره چون رای نیاورد دماغش سوخت و اون حرف رو زد. چرا اینقد گنده اش میکنید. چونکه رای نیاورد فیس و افاده اش گرفت گفت بگذار اینطوری برم حداقل کمتر بسوزم. واقعا ای نویسنده چقد تو تخیلی هستی. به جای این مقاله برو فیلم تخیلی بنویس و بده بسازن
 
مهدخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۶:۴۵
ذهن خلاقت تو حلق ....
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۰:۴۳:۱۵
چرند
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۱:۱۴:۴۸
سلام این بهاییان که دیگه به کل فاتحه اخلاقیات رو خوندن. آبرو برای ایرانیان هم نذاشتند .خدا نسلشون رو منقرض کنه.
 
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۲:۴۳:۱۹
نیست این .....خیلی اخلاقیات دارند، کل دنیا هرچی جنگه ببین کیان، کدوم بهایی یا مسیحی تا بحال حمله انتحاری کرده؟!
 
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۱:۴۶:۲۸
رسانه های داخلی همشون دروغ گواند . واسه همینم مورد قهر ملت قرار گرفتند. مگه غیر از اینه ؟
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۲:۳۴:۱۲
اگر خبری نبود رها (ول) اونجوری دستپاچه اوکی اوکی نمیگفت و میذاشت طرف حرفشو بزنه اینهمه گفتیم اینها ازادی بیانشون الکیه و وقتی به خودشون برسه طرف رو خفه میکنن بخدا اگه سولماز به حرفش ادامه میداد چهار نفری میریختن سرش و دهنشو میگرفتن
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۹:۵۵:۰۸
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
یعنی خدا وکیلی می شینی چهارچشمی نگاه می کنی، با دقققققققققت هم نگاه می کنی، بعد فحش هم می دی؟ رها (ول)؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 
محمد صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۲۳:۲۰:۵۴
........ رها و مرجان و کیوان که مارو تو اوج جوونی .......کردن!
 
نیما
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۲:۴۱:۰۸
این مزخرفات چیه، وقتی یه شبکه با این تعداد کم نیرو اینقدر بیننده داره بجای تخیل و اراجیف بافی برید ببینید چرا صدا و سیما با این همه بودجه از جیب ملت هر روز منفورتر میشه، این مزخرفات هم فایده نداره، هرچی باشه از صدا و سیما بهترو پاکتره
 
man
Germany
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۳:۳۴:۴۰
شما منتظره یه داسانین بگین اونا یا همجنس بازن یا پورنو هستن هر ......هستن برنامه هاشون از برنامه های ... شما خیلی بهتره
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۳:۵۰:۴۷
اين سولماز خانوم شانس اينكه تا اينجا هم اومد براش خيلي زياد بود. در مقايسه با ديگر شركت كننده ها صدا نداشت كه. دو پنجه ويلون سل زدن كه شاهكار نيست. البته همين كه اهل هنر بود جاي تقدير داره ولي صدا نداشت.
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۴:۴۸:۰۵
ولی تو آکادمی گوگوش ارمیا حقش نبود.
 
شیرین
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۵:۵۲:۳۷
یعنی سولماز نشسته اینهمه تحقیق کرده وبه این مسائل خصوصی پی برده و ناراحت شده ؟؟؟؟ شنونده باید عاقل باشه که هست شکرخدا.
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۵:۵۵:۱۹
تو دیگه چقدر عاقلی که نفهمیدی !
 
پوریا
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۰۰:۴۶:۳۹
واقعا خسته نباشی دانشمند!!!
 
ماریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۷:۱۷:۳۸
به نظر اینا بهتره بریم کیمیا ببینیم پول میلیاردی بیت المالم خرجش نشده یه عده هم فرانسه گردی نکردن با پول ملت والاــــانصاف تو قلمم ندارن
 
مملی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۷:۲۰:۱۰
جالب بود من جای شما بودم سولماز رو میاوردم ایران برامون سرود انقلابی بخونه بعد هم ازش مصاحبه میگرفتم که پشت پرده چه خبر بوده
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۱۸:۱۳:۱۸
خدایی معلوم شدشعارازادی بیان من ونووانگلیسی هاهم شعاره ه درودبرسلمازمعروف شدبااین حرکتش اگه جرات داشته باشه اصل ماجراروفاش میکنه
 
مهشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۲۳:۵۴:۱۸
آفرین به خانم سیاه که با اینکه خیلی صداش زیبا تر از خانم سلماز بود خیلی سنگین رنگین صحنه رو ترک کرد و به رای مردم احترام گذاشت تفاوت شخصیت این دو نفر چقدرزیاد ،خانم سلماز شخصیت خودشو زیر سوال برد.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۰۶:۵۱:۱۵
ماشاالله به این همه نبوغ نویسنده وطنی. هزاران رحمت به هاله نور و حسین بازجو.شما اصلا به این برنامه منوتو نگاه نکن. اذیت میشوی.
 
حمید
Belgium
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۲۰:۵۹:۱۶
شبکه من وتو یک شبکه خصوصی با چندین کارمند شده رقیب سرسخت کل صدا وسیمای مملکیت با صد ها هزار نیرو در سازمان وشرکت های تابعه.یعنی ای خااااک .....این مدیریت وبرنامه ریزی اااییی خاک ....اینهایی که مالیات و.... مملکت را خرج این .............ه میکنن
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۲۰:۰۴:۱۰
شبکه با چن تا کارمند؟! که اتفاقا همشونم بهایی تشریف دارن! اتفاقا بدون تبلیغات یا با تبلیغ کم بودجه هم کم نمیارن!
 
وحید
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۰۰:۰۶:۲۴
بخدا همین سولماز اگه جزء حذفی ها نبود مثل همه میرفت اون پشت و به کارش ادامه میداد
مشکلش این بود که حق خودش نمیوونست حذفشدن رو همین و نه هیچ دلیل دیگه
 
سعیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۰۰:۱۱:۴۷
اینارو ول کنین. بیاین در مورد مدل موی بابک سعیدی حرف بزنیم :-I
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۰۱:۰۵:۴۸
مطلب دروغ و چرت فقط مينويسيم
 
ش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۰۸:۱۶:۵۶
صدا سیما عرضه داشته باشه رقابت کنه مخاطب جذب کنه
 
محمد
Canada
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۱۰:۱۰:۲۴
علت حمایت انگلیس از بهائی ها چیست؟ علت واضح است. هیچ ایرانی حاضر به خیانت به وطن نمیشه جز کسانی که خود حاصل بذر انگلیسی ها باشند.اینها فقط زبانشان (و نه منششان) ایرانی است ، و اگر روزی روزگاری به اهدافشان برسند (که انشاالله نخواهند رسید) ، زبان و هویت عبری -انگلیسی خود را نبز فاش می کنند. آخه کدام ایرانی شیر پاک خورده ای (ولو مخالف سیاست های دولت ، ولو اپوزیسیون) حاضر میشه بر ضد منافع وطن در خبر رسانی از صهیونیست ها و سعودی ها حمایت کنه؟ جز کسی که 1) یا شدیدا پست و رذل باشد، 2) یا کسی که هیچ احساسی به ایران نداشته باشد ، 3) و یا کسی که از شدت جهل بازیچه دست بدخواهان ایران قرار گرفته باشد (که احتمال آن خیلی کم است). وجود چنین حیوانات ناطقی مو به تن انسان راست می کند. هرچند، بنده معتقدم که در نهایت حق ماندنی و باطل رفتنیست. خداوند ایران و ایرانی را از شر دشمنان حفظ کند. و خداوند دوستان ساده اندیش (هرچند دل پاک) را تیزبین تر کند. شب و روزتان بخیر.
 
hhh
Canada
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۱۰:۱۳:۵۹
salam
 
حسین
Russian Federation
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۱۰:۳۵:۳۲
این نشوندهنده ضعف صدا و سیمای ایرانه. حالا ک هنر ندارن جذب مخاطب کنن بهشون زور میگه ب شبکه های ماهواره ای گیر میدن
 
نیم من
Russian Federation
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۱۰:۴۰:۰۱
طرف کلی سرمایه گذاری کرده جاذبه خلق کرده برنامه ساخته تیم حرفه ای جمع کرده بعد انتظار دارین در جهت منافعش حرکت نکنه؟ اصلا کدوم رسانه رو سراغ دارید ک در جهت منافع خودش نباشه مگه صدا سیمای خودمون در جهت منافع اوناس؟ هنر دارن برنامه بسازن ن فقط بودجه دولتی رو بگیرن سریالای ابگوشتی تحویل مردم بدن
 
Mohammad
United States
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۱۰:۴۳:۳۱
Salam
 
alivizviz
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۱۶:۴۲:۴۱
آخر نفهمیدیم سولماز چش بودا
 
بنده خدا
Canada
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۲۲:۰۲:۴۵
امیرحسین آکادمی من و تو در رابطه با پشت پرده این شبکه افشاگری می‌کند(قسمت اول)

http://www.irankhabar.ir/fa/doc/video/53169
 
سیامک
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۰۲:۳۹:۱۵
اول از اینکه علت اصلیش، ضعف صداسیمای خودمونه، در مورد بهایی من نظری ندارم، اما یک چیزی را بوضوح در تمامی برنامه های من و تو و بی بی سی میشه دید، اونم حمایت از تجزیه کشورهای سوریه و عراق و تشکیل یک کشور کردی و به تبع آن ضربه زدن به ترکیه و ایران از طریق ایجاد نا ارامی در مناطق کرد نشین این دو کشوره،شما تا بحال دیدید که در مورد اویغورها و حقوق ضایع شده ایم ملت در چین ، من و تو برنامه بسازه؟ یا تحلیل خبری کنه؟ عمرا، من و تو شبکه ای بسیار جذاب با برنامه های حتی آموزنده علمی فراوانه ولی اهداف سیاسی خطرناکی چون تجزیه ایران را داره
 
ا.ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۰۲:۲۵:۱۵
اولا اینکه این خانم قبل حذف شدنش پی به مسایل پشت پرده نبرده بود یکدفعه متوچه شد!
بعد هم کاملا مشخض بود مغرور هست و اعتماد به نفس کاذب داره … اجرای جان مریمش خوب نبود ، فقط هم فخر میفروخت که با استاد نوری کار کرده و ساز میزنه و … مگه مثلا اون پسر که رپ میخونه و متن اهنگاشم خودش مینویسه ادعایی داره …!
برنده ها هم از قبل مشخصن ، مگه ارمیا نبود… صداش مثل بع بع .....میلرزید،،، بعد گفتن برندست!!!
 
بینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۴:۰۳:۳۵
بقول ابراهیم حاتمی کیا در خصوص شبکه فارسی 1 در برنامه راز چندسال پیش با مجری گری مستندساز معروف جناب طالب زاده
گفت خدا خیرشون بده همچین شبکه هایی رو میسازن مردم رو جذب میکنن وقتی ما نمیتونیم همچین جذابیتهایی ایجاد کنیم و مردم رو پای شبکه نگهداره دستشون درد نکنه

حالا کاملا مشخصه این شبکه انقدر مفید و قوی عمل میکنه که اگر درخصوصش چنین داستان سازیهایی نشه عجیبه و اینکه چرا انقدر دیر این داستانها علم شد نشان از قدرت این شبکه است
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۴ ۰۰:۴۹:۴۹
این سولماز دید عرضه نداره برنده شه گفت یخورده خودمو معروف کنم
اگه پشت پرده داشت یهو بعد حذفش فهمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه تو این مسابقه اول میشد مصاحبه میکرد با این مضمون
بهترین برنامه موسیقی دنیا و کارشناسانه ترین برنامه این برنامه استیجه من از همه بخصوص اقا رها و بابک سعیدی و نگهبان دم در شبکه و گربه کوچولوی که بعضی مواقع میاد جلو شبکه تشکر میکنم و فقط اینو بگم که رو دست این برنامه تا حالا نیومده
 
سید حسین
France
۱۳۹۴-۱۱-۱۷ ۰۳:۳۹:۱۲
اول اینکه چه دوستان بخوان نخوان من و تو جزء بهترین ها هست و مردم میبیننش و حتی کسانی که ادای نگاه نگردنشو و فش و تهمت میزنند اونا هم میبینند که فش و نهمت میزنند !!! چرا چون خوبه …. ۵ تا شبکه همه میدونند چی داره و شبکه های ماهواره داخلی … همه تکرار و قدیمی و سانسور … که فیلمو نمیفهمی چی شد در آخر !!! مسابقه باید ظرفیت داشته باشی و تا آخر بری وگرنه بازننده واقعی خوده کسیه ک تریسیده و فرار کرده … با سولماز خاننم که تو برنامه سالومه صحبت شد که کنتاکی بوده بین آقای روحانی رو خوانندگی …. سلماز گفت که من قبل از آمدن به اینجا خواننده بودم یعنی همهمنو میشناختن … و تشکز دارم از شبکه من و تو هیچ ربطیم به شبکه نداره اینو برا کسانی گفت که کارشئن شایعه و تهمته !!! یادتون باشه مردم ایران باهوشن و ب ارجیف گوش نمیدن همگی میریم بقیه مسابقه و برنامه های شبکه را ببینیم … دوست نداری نبین ! فقط فش و شایعه و دروغ و تهمت نزن دگه ….
اعترافات امیرحسین !!! اسم ایشون اصلآ تو لیست خواننده هایی که مردم بپذیرنش آشنا نمیاد فقط یادمون هست که اسم ایشونو شبکه من و تو آشناش کرد به مردم اونم یه مسابقه بود ک رای نیورد از ظرفه مردم ایران !!! ایشونم مثله اون خانم ظرفیته باختو نداشتن !!! اعترافات شایدم بخاطره مجوز وزارت ارشاد بوده بحر حال من ایشونو نمشناسم !!! صدا و سبما هم باید عصبانی باشه و انگ بزنه ب تمامه شبکه ها ///// آخه این شبکه ها تماشاچیاشو دزدیدن …………..
 
ارمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۲:۱۰:۵۸
صدا سیما خوب دستش به دلیل مسایل دینی بسته هست اینا دستشون باز بود من دوستام صدا سیمایی هستن همشون اموزش دیده هستن ولی دست بسته هست دکور اخبار شبکه یک اخبار ساعت ۹ را نگاه کنید بعد میفهمید اینا میخوان کاری کنند ولی خوب استیج تو ایران نمیشه اگه میشد میرفتن از بالا شهر بهترین و خشکلترین مجری و تو ایران هم کلی خواننده
 
جمیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۴ ۱۵:۵۵:۰۰
برنامه که ساختند.شب کوک . واقعا همینقدر در ساختن برنامه توانایی دارید
 
حسن
Germany
۱۳۹۴-۱۲-۰۲ ۰۲:۴۸:۰۹
سلام. اخرین اهنگ عالی بود.
 
ام.تی...
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۴ ۱۲:۳۵:۱۶
فکرارو مشغول کن کارتو پیش ببر
این کاریه که از قبل با اکثریت بیشعورا میکردن
الانم دارن ذهنارو گمراه میکنن
یه روزی از خواب پا میشین که خیلی دیره
فقط به همچی شک کنین
دلیل عقلی براش پیدا کنین میفهمین چیکارتون دارن میکنن
 
...
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۲۳:۱۹:۵۱
چیکار به زندگی شخصی مردم دارین آخه؟ شما اگه راست میگین کار خودتونو درست انجام بدین! یه برنامه درست و حسابی ندارین .
خیلی مسخره ست
 
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۷ ۱۴:۴۶:۳۳
باسلام من فقط برای آقای روحانی متاسفم من از طرفداران آقای سندی نیستم ولی فکر نمی کنم احترام به بزرگتر ربطی به طرفداری داشته باشد به هرحال ایشون بزرگترن و درست نیست آقای روحانی اینقدر به ایشون بی احترامی می کنند البته شخصیت خودشو نشون می ده متاسفم واقعا
 
اکبر
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۷ ۲۳:۱۵:۳۰
واقعا رضا روحانی شخصیت خودش را نشان داد
حیف ان پدر که چنین پسر ............. داره
 
کلبه46
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۷ ۲۳:۲۳:۰۱
این استیج نیست باند بازیه
مشخص است که سه نفر برعلیه یک نفر است
اقای روحانی نام پدرت را خراب نکن
 
irani
United Kingdom
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۵:۳۸:۵۰
انتخاب فریال به عنوان برنده استیج من و تو
بابک سعیدی یکی از داوران این برنامه و عضوی از شبکه من و تو و رها اعتمادی مجری و همه کاره برنامه استیج فریال را به عنوان برنده مسابقه استیج از قبل انتخاب کردند
یکی از دست اند در کاران این برنامه که به این موضوع پی برده ایمیلی برای یکی از اشنایان خود در ایران میفرستد و از او میخواهد این خبر را به همه بگوید. او نیز گفته رای های فریال حتی شمرده هم نمی شوند و بعضی از شرکت کنندگانی که به مرحله حذف میرسیدند انتخاب رها اعتمادی و بابک سعیدی بودند
 
irani
United Kingdom
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۰۵:۳۹:۱۶
انتخاب فریال به عنوان برنده استیج من و تو
بابک سعیدی یکی از داوران این برنامه و عضوی از شبکه من و تو و رها اعتمادی مجری و همه کاره برنامه استیج فریال را به عنوان برنده مسابقه استیج از قبل انتخاب کردند
یکی از دست اند در کاران این برنامه که به این موضوع پی برده ایمیلی برای یکی از اشنایان خود در ایران میفرستد و از او میخواهد این خبر را به همه بگوید. او نیز گفته رای های فریال حتی شمرده هم نمی شوند و بعضی از شرکت کنندگانی که به مرحله حذف میرسیدند انتخاب رها اعتمادی و بابک سعیدی بودند
 
ایمان
Romania
۱۳۹۴-۱۲-۱۸ ۰۳:۰۵:۵۵
دقیقا همین رو میخوان.. سر ملت رو گرم کنن هرج و مرج بحث جدل ما مردمو سرگرم کنن که کلا تفکر به حقیقت رو ازمون بگیرن که خداییشم کارشون رو بلدن. از همین کامنتا مشخص هست. فکر ما شده سلماز چی رو متوجه شده بود؟؟؟ مطمعن باشید فقط با حرفش مغز ماهارو درگیر کرد که کماکان سرمون گرم باشه. دسخوش داره سیاست دشمنانه حق
 
مروارید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۷ ۱۳:۱۲:۱۳
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 
لیلا
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۲۸ ۰۹:۲۳:۵۶
وا مگه شبکه بهاییهاست من نمیدونستم فقط مینشستم به صدا و قیافه اینا یک مشت بچه پولدار بی استعداد میخندیدم اتفاقن فکر کردم جمهوری اسلامی ساپورتش میکنه چون هیچوقت هیچ خانمی بالا نمیاد همیشه اقایون برنده اند یا شاید هم مردان ایرانی تو هر تیپ و هر جای دنیا که برن زنان رو بی ارزش میدونن