کد مطلب: 164888
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷
یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به ساخت و سازها در منطقه سوهانک و حفظ سرمایه شمال شهر گفت: در حال حاضر پروژه‌های نیمه کاره و رها شده‌ای نیز وجود دارد و پارکینگ "گلاب دره" یکی از این موارد است که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.
 

به گزارش ایران خبر، مهدی اقراریان عضو ششمین دوره شورای شهر تهران در جریان پنجمین جلسه شورا با اشاره به عدم پیگیری تذکرش در ارتباط با قطع درختان در منطقه 4 گفت: علی‌رغم اینکه هفته گذشته تذکری درباره با قطع درختان در منطقه 4 دادم اما پس از گذشت یک هفته هیچ اقدامی و راه حلی در این زمینه انجام نشده است و در بازدید میدانی که اخیراً داشتم ظاهراً شهردار منطقه 4 این منطقه مسئله جمع آوری پسماندها را به طور کلی رها کرده است.

وی همچنین به طرح قدمگاه امام زاده صالح اشاره کرد و گفت: در این مسیر باید رایزنی فیمابین اوقاف و شهرداری انجام شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به ساخت و سازها در منطقه سوهانک و حفظ سرمایه شمال شهر گفت: به علاوه در حال حاضر پروژه‌های نیمه کاره و رها شده‌ای نیز وجود دارد و پارکینگ "گلاب دره" یکی از این موارد است که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

اقراریان با اشاره بر لزوم توجه به سرمایه انسانی موجود در شهرداری تهران عنوان کرد: باید در روند تغییر و تحولات جدید و انتصاب‌های این دوره، به نیروهای انسانی موجود در شهرداری و تجربه آنها توجه شود.

منبع : خبرگزاری ايسنا