کد مطلب: 156261
 
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
حزب اسلامی کار در پیامی شهدات فخری زاده از دانشمندان کشورمان را تسلیت گفت.
 

به گزارش ایران خبر، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
باردیگر محور شرارت عبری-عربی با کمک عوامل اجیر شده داخلی، دانشمند عزیز دیگری را هدف شوم ترور قرار دادند. روزگذشته ایران عزیز در غم و اندوه از دست دادن یکی از چهره های ارزشمند صنعت دفاعی به سوگ نشست.

شهید دکتر محسن فخری زاده که از دهه ۸۰ هجری شمسی هدف ترور عوامل صهیونیست بود و طی سال های گذشته در حوزه پدافند دفاعی نقشی بی بدیلی داشت.

حزب اسلامی کار ضمن محکوم کردن این عمل خباثت بار تروریست های اجاره ای از دستگاه دیپلماسی و نهادهای مسئول می خواهد به طور جد پیگیر مجازات آمران و عوامل این ترور وحشیانه باشند.

بدون شک خون پاک شهید فخری زاده نه پایمال خواهد شد و نه به فراموشی سپرده می شود. همچنین به کشورهای منطقه که سال هاست در زمین جنایتکاران صهیونیست بازی می کنند نیز هشدار می دهیم، دیری نخواهد گذشت که نتیجه همدستی با تروریست های صهیونیست و داعشی را ببینند. روزی که با تاسف، شاهد آن خواهیم بود که همه منافع منطقه و سرزمین وحی را تسلیم طراحان وحامیان تروریست کرده اند. حزب اسلامی کار تاکید می کند که مجامع بین المللی وظیفه دارند ضمن محکوم کردن صریح این عملیات تروریستی؛ نسبت به همکاری با دولت جمهوری اسلامی ایران در مجازات طراحان و عوامل ترور دانشمندان ایرانی،گام های جدی بردارند.درپایان باردیگر یاد ونام آن شهید والامقام را گرامی داشته و به بازماندگان معزز شهید فخری زاده و همه شهدای ترور صمیمانه تسلیت می گوییم.
 

منبع : خبرگزاری ايسنا