کد مطلب: 155995
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۹
ایسنا/آذربایجان غربی
 
به گزارش ایران خبر، علیرضا کمرئی امروز اول آذر در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: اهمیت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش برای انسانهای دور اندیش روشن و بدیهی است و پایداری نظام اجتماعی و سیاسی تنها با سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ممکن است.

با توجه به شرایط ناپایدار کرونایی، مدیریت آموزش و پرورش امری دشوار است که مسئولان آموزش و پرورش در استانها تاکنون عملکرد مطلوبی داشته اند.

وی بااشاره به آموزش در شرایط کرونایی افزود: هم اکنون ۴۰ برنامه تلویزیونی با همکاری آموزش و پرورش و رسانه ملی تولید و پخش می شود و شبکه شاد در نوع خود بینظر است و آموزش تعاملی را برای  ۱۲ میلیون دانش آموز کشور فراهم کرد.

کمرئی تصریح کرد: در راستای عدالت آموزشی، استفاده از روشهای آموزشی جایگزین در مناطقی که دسترسی به شبکه شاد نداشتند، در دستور کار قرار گرفت.

همچنین مهین منافی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز گفت: همدلی و همسویی در مدیریت منابع انسانی منجر به مدیریت موفق خواهد شد وسازماندهی و تقسیم امور در مدیریت نهاد عظیم تعلیم و تربیت یک اولویت است.

به نقل از روابط عمومی این اداره کل ، وی اظهار کرد: وجود ۶۲۵ هزار دانش آموز و ۳۷ هزار فرهنگی در سطح استان یک امانت الهی برای مسئولان این نهاد مقدس است.

منبع : خبرگزاری ايسنا