کد مطلب: 155057
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ایجاد سامانه یکپارچه فرماندهی و کنترل بین پلیس و سازمان‌های دیگر خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسین رحیمی در همایش امنیت، سلامت و ایمنی که پیش از ظهر امروز در مقر مرکزی فاتب برگزار شد، شد، گفت: دستگاه‌های مختلف امکانات، مسئولیت و وظایف متفاوتی دارند، این موضوع در حوزه امنیت، سلامت و ایمنی و نیز وجود دارد، اما باید توجه داشته باشیم  زمانی این اقدامات نتیجه‌بخش می‌شود که فعالیت‌های مربوط در این حوزه را در کنار یکدیگر قراردهیم. 

رحیمی با بیان اینکه پلیس در مسیر اسلام ناب محمدی و ولایی با قدرت و اقتدار حرکت می‌کند، گفت: بارها گفته‌ام که دشمن تمام تلاش خود را علیه ملت ایران به کار گرفته و هزینه های بسیاری کرده‌اند که تا به ملت ما ضربه بزنند، اما به برکت هدایت داهیانه مقام معظم رهبری، خون شهدا و وحدت  و آگاهی مردم نتوانسته این این کار را انجام دهد و بعد از این هم نخواهد توانست. 

وی از اقدامات و مجاهدت‌های کادر درمان و تکنیسین‌های اورژانس، آتش‌نشانان و ... تشکر کرد و گفت: پایتخت  در هرلحظه مترصد یک اتفاق و حادثه است و در این شرایط کار بزرگی در تامین نظم و امنیت و سلامت شهروندان در حال انجام است. ما در بحث ایمنی، سلامت و امنیت، باید با تعامل با یکدیگر فعالیت کنیم و در همین راستا نیز ایجاد سامانه یکپارچه فرماندهی و کنترل بین پلیس و سازمان‌های دیگر از جمله اهداف برگزاری این همایش است و ما آن را در دستورکار قرار داده‌ایم و امیدواریم که به زودی اجرایی شود. 

منبع : خبرگزاری ايسنا