کد مطلب: 154838
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۴
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: باید مقدمات و تمهیدات لازم را برای برگزاری چهار انتخابات سال ۱۴۰۰ از جمله انتخابات ریاست جمهوری آماده کنیم.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، همایش معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور امروز با حضور جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور در محل وزارت کشور به صورت ویدیوکنفرانسی با محوریت موضوعاتی هم چون تهمیدات برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ و مدیریت وضعیت و شرایط سیاسی کشور برگزار شد.

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه امروز نیازمند انسجام درونی و همیاری حداکثری در کشور هستیم، گفت: برای عبور از چالش‌های کنونی کشور راهی جز فعال‌سازی ظرفیت‌های داخلی و اتخاذ رویکردهای پیشگیرانه برای کنترل شرایط و اتفاقات نداریم.

عرف تصریح کرد: معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور باید متوجه شرایط خطیر کشور باشند و با رصد درست تحولات کشور و شرایط استانی خود بتوانند برنامه‌ریزی دقیق‌تر و منظم‌تری برای موضوعات مختلف استانی داشته باشند.

معاون سیاسی وزیر کشور تاکید کرد: امروز با توجه به موقعیت سیاسی کشور باید احساس مسئولیت افزون‌تری نسبت به قبل داشته باشیم و بدانیم که ما به عنوان مدیران سیاسی کشور چه فعالیت‌ها و اقداماتی می‌توانیم در جهت ثبات و امنیت و آرامش بیشتر کشورمان انجام دهیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تاکیدات مداوم رئیس جمهور و وزیرکشور بر ثبات مدیریتی در استانداری‌ها اشاره کرد و گفت: رویکرد کلی بر این است که ثبات مدیریتی داشته باشیم.

موضوع انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از دیگر مسائل مورد اشاره در جلسه امروز بود و در این خصوص معاون وزیر کشور گفت: باید مقدمات و تمهیدات لازم را برای برگزاری چهار انتخابات سال ۱۴۰۰ از جمله انتخابات ریاست جمهوری آماده کنیم و تلاش کنیم با اعتمادسازی و جلب رضایت عمومی بیشتر مردم، انتخاباتی در شان جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

معاون سیاسی وزیر کشور در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: باید با همدلی و هماهنگی در برنامه ها و سیاستگذاری‌ها بتوانیم مدیریت درست و منطقی در شرایط کنونی کشور داشته باشیم و اجازه ندهیم که فرصت‌طلبان بتوانند آرامش و همدلی ملت ما را برهم بزنند.

گفتنی است چهارمین نشست ماهانه ویدیوکنفرانسی معاون سیاسی وزارت کشور با معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور، با حضور ملانوری مدیر کل سیاسی وزارت کشور و احمدی مدیرکل تقسیمات کشوری برگزار شد.

منبع : خبرگزاری مهر