کد مطلب: 153127
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵
نماینده مردم بهارستان و رباط کریم با بیان اینکه مکانیزم ماشه، ارعاب و تهدید دیگر فایده ندارد، گفت: تلاش آمریکا برای فعال کردن مکانیزم ماشه تبلیغات پوچ و طبل تو خالی است و قطعا در آن موفق نیز نخواهند بود.
 
به گزارش ایران خبر، حجت الاسلام حسن نوروزی در گفت و گو با ایسنا، در واکنش به نامه آمریکا به شورای امنیت برای فعال کردن مکانیزم ماشه گفت: ترامپ قبل از همه این مسائل در تبلیغات ریاست جمهوری خود با سیاست های اوباما مخالفت می کرد و از همان موقع اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات از برجام خارج خواهد شد.

وی افزود: خروج آمریکا از برجام به جای اینکه ایران را در انزوا قرار دهد و به حاشیه ببرد بر اساس نظر همه کارشناسان سیاسی خود آمریکا را در انزوا قرار داد، حال آمریکایی ها در این موضوع شکست خوردند، امروز هم در جهان تهدید دیگر معنایی ندارد و معتقدیم که خود آمریکا از برجام فرار کرد و با اینکار هم به حیثیت سیاسی خود ضربه زد.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم اضافه کرد: مکانیزم ماشه، ارعاب و تهدید دیگر فایده ندارد، آن ها در حوزه های نظامی، فکری، سیاسی و در موضوع اخیر قطعنامه شورای امنیت شکست خوردند و تلاش آن ها برای فعال کردن مکانیزم ماشه نیز تبلیغات پوچ و طبل تو خالی است و قطعا در آن موفق نیز نخواهند بود.

منبع : خبرگزاری ايسنا