کد مطلب: 152942
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۱
ایسنا/بوشهر
 
به گزارش ایران خبر، سعید کشمیری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹۵ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۳۰ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز یک‌شنبه فوت‌ شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شده ودر رده سنی ۵۹ تا ۷۶ سال هستند که یک نفر آنها بیمار دیالیزی و دو نفر نیز بیماری زمینه‌ای دیابت و فشار خون داشته‌اند.

کشمیری با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۷ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تصریح کرد: اولویت اول ما سلامتی داوطلبان کنکور است و در این راستا هم پروتکل‌های بهداشتی را سخت‌گیرانه‌ رصد خواهیم کرد.

وی ضمن تأکید بر لزوم استفاده از ماسک خاطرنشان کرد: رعایت حفاظت فردی توسط داوطلبان و کارکنان از زمان خروج از منزل تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحان الزامی است.

منبع : خبرگزاری ايسنا