کد مطلب: 151214
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با تأکید بر ضرورت تعامل مرزبانی با دستگاه قضایی در استان های مرزی، گفت: محقق شدن شعار سال مستلزم حمایت‌های همه جانبه از تولیدات داخلی و همچنین مبارزه قاطعانه با قاچاق کالا در مرزهای کشور است.
 

به گزارش ایران خبر، سردار احمدعلی گودرزی در دیدار با علی القاصی‌مهر - دادستان تهران - که به مناسبت روز قوه قضائیه برگزار شد ضمن تبریک این روز، شهید آیت الله بهشتی را یکی از علمای برجسته دینی کشور نام برد و گفت: تا به امروز سرمایه‌های اجتماعی بزرگی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی هزینه شده است و مجموعه قوه قضائیه در کشور توانسته به‌خوبی در مسیر آرمان‌های انقلاب گام بردارد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی بر تعامل مرزبانی با دستگاه‌های قضائی در استان‌های مرزی تأکید و اظهارکرد: مرزبانی با همکاری دستگاه قضائی کشور توانسته در مبارزه با قاچاق موفق عمل کند و این رویکرد تعاملی در کاهش محسوس جرایم نقش موثری داشته است.

وی در ادامه با اشاره به تحقق شعار سال با عنوان «جهش تولید» گفت: محقق شدن شعار سال در کشور، مستلزم حمایت‌های همه جانبه از تولیدات داخلی همچنین مبارزه با قاچاق کالا در مرزهای کشور است که برای تحقق این هدف، باید مرزبانی تجهیز و تقویت شود.

امنیت مرزها نقش موثری در مولفه‌های سیاسی و اجتماعی کشور دارد

دکتر علی القاصی‌مهر - دادستان تهران - نیز در این دیدار امنیت مرزهای کشور را مطلوب ارزیابی و اظهارکرد: امنیت مرزهای کشور در مولفه‌های سیاسی و اجتماعی نقش ویژه‌ای دارد و مرز موثرترین ابزار امنیت در کشور است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی مأموریت پلیس و دستگاه قضائی را مشترک دانست و گفت: تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضائی می‌تواند امنیت و احساس امنیت در کشور و به‌خصوص مرز را افزایش دهد. امنیت موجود در کشور نشان از گام‌های مثبت نیروی انتظامی در راستای تعامل با قوه قضائیه دارد.

منبع : خبرگزاری ايسنا