کد مطلب: 150504
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در مجموع در ۳۵۰ نقطه از تهران طرح اقتدار برگزار شد ۵۵۷ در مجموع دستگیر شدند که از این تعداد ۱۰۹ نفر از اراذل و اوباش سطح دار بودند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در نخستین طرح اقتدار پلیس امنیت تهران بزرگ اظهار کرد: اولین مرحله از طرح اقتدار که رویکرد برخورد جدی با مزاحمین نوامیس، استفاده کنندگان غیرمجاز از سلاح و… دارد، برگزار شد. از ابتدای هفته جاری اجرای عملیات آغاز شد و ۲۵۷ پرونده به اجرا گذاشته شد، ۱۲۱ پرونده شرارت و عربده کشی و قدرت نمایی، ۱۸ پرونده در خصوص سلاح و مهمات، ۳۹ پرونده در خصوص توزیع مواد مخدر و مشروبات الکی و ۷۹ پرونده در مورد مزاحمت‌های نوامیس بوده است.

وی افزود: در مجموع در ۳۵۰ نقطه از تهران این طرح برگزار شد و ۵۵۷ در مجموع دستگیر شدند که از این تعداد ۱۰۹ نفر از اراذل و اوباش سطح دار و ۷۹ نفر از این افراد اراذل نوپا هستند و ۲۴۷ نفر مزاحمین نوامیس بودند.

سردار رحیمی گفت: ۱۰۰ مورد از قهوه خانه‌ها که محل تجمع اراذل و اوباش بودند پلمب شد و ۲۴ نفر در رابطه با توزیع مشروبات الکی دستگیر شدند و ۱۸ نفر در خصوص خرید و فروش مهمات دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد :۱۳۷ نفر از این افراد دارای سوابق قبلی بودند و از فضای مجازی جهت کری خوانی و خرید فروش سلاح استفاده می‌کردند.

رحیمی خاطرنشان کرد :۴۳ قبضه سلاح جنگی، ۴۳ قبضه سلاح سرد و ۹۳ دستگاه انواع بیسیم و ۱۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت کشف و توقیف شدند.

در حال تکمیل…

منبع : خبرگزاری مهر