کد مطلب: 150226
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۱
رباط کریم- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در مورد باز نشر کلیپ غیرواقعی زیر گرفتن یک خانم توسط خودرو ناجا توضیح داد.
 
به گزارش ایران خبر،
دریافت 13 MB

سرهنگ مهدی سرپناه در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه شهروندان قبل از انتشار هر خبری باید از منبع و صحت و سقم آن با خبر باشند و سپس اقدام به ارسال آن خبر کنند اظهار داشت: یکی از مصادیق اخبار تحریف شده مربوط به کلیپی است که در سال ۹۶ و در جریان اعتراضات یکی از مؤسسات مالی در رباط کریم رخ داده است.

سرپناه در تشریح جزئیات این خبر گفت: سال ۹۶ به دنبال اعتراضات تجمعی صورت گرفته بود که طی آن خانمی به علت ازدحام و از دست دادن تعادل بر زمین افتاده بود، حال پس از گذشت ۳ سال این کلیپ در فضای مجازی دست به دست می‌شود که باید اعلام کنیم این موضوع آن طور که جهت داده شده نیست بلکه فرد مورد نظر در صحت و سلامت است و اذعان دارد که در روز حادثه جز معترضین نبوده و آسیبی از نیروهای پلیس ندیده حتی توسط نیروهای پلیس به مراکز درمانی منتقل شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: مجدداً تاکید می‌کنیم که همه مردم و شهروندان در باز انتشار و ارسال اخبار دقت کافی را داشته باشند تا خدایی ناکرده از سر نا آگاهی دچار مشکل و سوءتفاهم نشوند.

منبع : خبرگزاری مهر