کد مطلب: 150093
 
تاریخ انتشار : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از تصادف شدید در بزرگراه آزادگان نرسیده به پل شهید کاظمی و سوختگی ۳ نوجوان در پی این حادثه خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تصادف دقایقی پیش در بزرگراه آزادگان اظهار کرد: ساعت ۱۷:۳۸ عصر امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان نرسیده به پل شهید کاظمی به سامانه ۱۲۵ اعلام می‌شود.

وی افزود: بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی در کمتر از چهار دقیقه به محل اعزام می‌شوند و مشاهده می‌کنند که تصادف بین یک دستگاه اتوبوس شخصی و یک دستگاه موتورسیکلت رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان کرد: این اتوبوس در هنگام حرکت به دلایل نامشخصی با یک موتورسیکلت که سه راکب داشته است برخورد می‌کند که این راکبان نوجوانانی بین ۱۶ تا ۱۷ ساله بوده اند.

ملکی گفت: متأسفانه موتورسیکلت کاملاً در زیر اتوبوس قرار گرفته و شعله ور شده بود اما خوشبختانه خودروهای عبوری متوجه این قضیه می‌شوند و همزمان که به پلیس، اورژانس و آتش‌نشانی اطلاع می‌دهند این افراد را از زیر اتوبوس خارج می‌کنند.

وی ادامه داد: هر سه راکب دچار سوختگی شدیدی شده بودند به گونه‌ای که برای انتقال آنها به مراکز درمانی عوامل اورژانس از بالگرد (امداد هوایی) استفاده کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد که محل برای بررسی حادثه رفع خطر و تحویل عوامل راهور داده شد.

ملکی افزود: هر سه مصدوم در صحنه و هنگام تحویل به اورژانس دارای علائم حیاتی داشتند.

منبع : خبرگزاری مهر