کد مطلب: 148680
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
ایسنا/البرز
 
به گزارش ایران خبر، محمدباقر نوبخت روز سه‌شنبه دوم اردیبهشت در دیدار با استاندار البرز و شهردار کرج  با اشاره به اینکه در این جلسه چند توافق صورت گرفت، افزود: آزاد راه همت به کرج که با حضور رئیس جمهور در اواخر سال گذشته افتتاح شد، جهت استفاده بهینه و توزیع ترافیک به پروژه مکمل کمربند شمالی کرج نیاز دارد.

به گزارش ایران خبر، وی ادامه داد: بر این اساس با شهردار کرج توافقی صورت گرفت که دولت نیز بخشی از تعهدات را در خصوص این پروژه قبول کند تا بتوانیم قبل از اتمام سال جاری کمربند شمالی کرج را به پایان برسانیم.

نوبخت گفت: در ارتباط با نوسازی حمل و نقل عمومی کرج نیز از سوی شهردار درخواستی مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفت.

وی افزود: استاندار البرز برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های استان به ویژه قطار شهری و همچنین آزادراه آبیک- چرمشهر نیز درخواست‌هایی مطرح کردند که امید است در سال ۹۹ با تزریق اعتبار لازم، این پروژه های مهم را تکمیل کنیم.

معاون رئیس جمهور اضافه کرد: امید است مثل سال گذشته برای البرز و با توجه به توانایی‌های استان البرز، در تعاقب دو آزادراهی که می‌توانست توزیع ترافیکی که مردم شریف و نجیب و صبور البرز تحمل می‌کردند را بر عهده بگیرد، با تکمیل این پروژه ترافیک را از درون کرج به کمربند شمالی کرج و آزادراه تهران - قزوین هدایت کنیم.

وی گفت: برای اینکه بتوانیم از پروژه همت بهترین بهره برداری را داشته باشیم درصدد تسریع در تکمیل کمربند شمالی کرج هستیم و توافق لازم صورت گرفت.

منبع : خبرگزاری ايسنا