کد مطلب: 148613
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸
اندیمشک- فرمانده انتظامی اندیمشک از کشف نزدیک به دو هزار لیتر الکل طبی و محلول ضدعفونی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، امیرعباس شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیروهای انتظامی با افراد سودجو که اقدام به تولید و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی غیرمجاز می‌کنند و سلامت عموم جامعه را به خطر اندازند، قاطعانه برخورد می‌کنند.

وی افزود: در راستای تأمین امنیت و سلامت شهروندان و برخورد جدی با فرصت‌طلبان و سودجویان فروش محصولات غیربهداشتی و ضدعفونی در دستور کار نیروی انتظامی اندیمشک قرار دارد.

فرمانده انتظامی اندیمشک به هماهنگی با مرجع قضائی و تلاش‌های پلیس اطلاعات و امنیت اشاره کرد و گفت: در یک عملیات غافلگیرانه یک هزار و ۹۰۰ لیتر الکل و محلول ضدعفونی تقلبی آماده برای توزیع در بازار به همراه ظروف و ابزار ساخت محصولات غیربهداشتی در این شهرستان کشف شدند.

شهبازی تصریح کرد: در رابطه با کشفیات مواد ضدعفونی و الکل تقلبی یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

به گزارش ایران خبر، شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان به عنوان دروازه ورودی خوزستان شناخته و گلوگاه پل زال در شمال شهرستان اندیمشک یکی از مهم‌ترین گلوگاه‌های کشف کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی در استان خوزستان است.

منبع : خبرگزاری مهر