کد مطلب: 148399
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از اجرای تمهیدات ویژه بهداشتی در بوستان ها خبر داد و گفت: المان ها و تجهیزات بوستانی به طور مستمر و با رعایت موازین بهداشتی ضد عفونی می‌شوند.
 

به گزارش ایران خبر، حمیدرضا فرخی در این باره گفت: با توجه به بخشنامه ابلاغی از سوی سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران ضد عفونی بوستان‌های سطح منطقه با اجرای نکات ایمنی، بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ضدعفونی المان‌های بوستانی همه روزه در چند نوبت انجام می‌گیرد، افزود: با عنایت به تأکیدات مکرر صورت پذیرفته در خصوص لزوم رعایت تمامی الزامات بهداشتی و پیشگیرانه و تأمین کلیه تجهیزات بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی ضد عفونی وسایل و زمین‌های بازی کودکان، وسایل ورزشی و بدنسازی و مبلمان شهری شامل نیمکت‌ها، صندلی‌ها، سطل‌های زباله، پایه چراغ‌های کوتاه و.... دو نوبت در روز از ابتدای اسفندماه در سطح تمامی بوستان‌ها انجام می‌گیرد.

فرخی در ادامه گفت: در منطقه چهار ۲۵۹ بوستان وجود دارد که در این بوستان‌ها بیش از سه هزار دستگاه بدنسازی، بیش از ۳۷۰ مجموعه بازی کودکان و ۸۸۵ چشمه سرویس بهداشتی است که تمامی آنها در طرح مبارزه با بیماری کرونا ضدعفونی شدند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار در پایان با اشاره به طرح «ما در خانه می‌مانیم» گفت: ما اطمینان داریم که شهروندان گرامی تنها در صورت اجبار خانه‌ها را ترک می‌کنند و بهداشت و نکات ایمنی شهر برای این منظور لحاظ می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر