کد مطلب: 148358
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۹
معاون وزیر کار گفت: از تعدادی از واحدهای تولیدی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، بازدید می کنیم.
 
به گزارش ایران خبر، به گزاارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و اجتماعی، شاکرمی اظهار داشت: به منظور چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمینه سلامت کارگران، بازدید از تعدادی واحد تولیدی در دستور کار این معاونت قرار گرفته است. در همین راستا، امروز از یک واحد تولیدی و خط تولید مواد ضد عفونی آن بازدید کردیم.

وی گفت: در این واحد تولیدی با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت، همه کارگران، غربالگری اولیه داشتند و بعد شروع به کار کردند.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: یکی از اقدامات اساسی این واحد تولیدی تبدیل یکی از خطوط تولید خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خط تولید مواد ضدعفونی است.

شاکرمی تاکید کرد: تولید این مواد علاوه بر اینکه برای مصرف کارگران خطوط تولید همین جا استفاده می‌شود، به مناطق محروم و نیازمند نیز فرستاده می‌شود که این نشان دهنده تعهدات اجتماعی مدیران این واحد تولیدی است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این شرایط کرونایی، حفظ تولید و اشتغال ضروری و از دغدغه‌های جامعه است، این واحد تولیدی اقدامات مؤثری داشته و هیچ تعدیل نیرویی نکرده است.

شاکرمی با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است گفت: این واحد تولیدی مقدمات خوبی را در این راستا انجام داده است و امیدواریم شاهد جهش تولید در این واحد به عنوان واحد نمونه در راستای شعار سال ۹۹ باشیم.

وی افزود: امیدواریم دیگر واحدهای تولیدی در راستای سلامت نیروی انسانی این اقدامات ارزشمند را داشته باشند.

منبع : خبرگزاری مهر