کد مطلب: 148065
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از تحویل مشخصات ۸۰ هزار راننده تاکسی پایتخت برای دریافت تسهیلات دولت به وزارت کشور خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، علیرضا قنادان در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد ارائه  خدمات از سوی دولت به برخی مشاغل در پی شیوع کرونا گفت: براساس مصوبه دولت، دولت می‌بایست به برخی مشاغل یارانه بدهد که بر همین اساس رانندگان تاکسی نیز یکی از مشاغلی هستند که مشمول دریافت این کمک‌ها می‌شوند.

وی با بیان این که براساس تدابیر اندیشیده شده مقرر شده است که دولت کارت خرید در دو سطح یک میلیون تومان و دو میلیون تومان به مشاغل بدهد گفت: تاکسیرانان نیز شامل دریافت این خدمات می شوند که ما اطلاعات مربوطه همه تاکسیرانان را به وزارت کشور تحویل دادیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با بیان این که مشخصات ۸۰ هزار راننده تاکسی پایتخت در قالب یک لیست به وزارت کشور تحویل داده شده است گفت: رانندگانی که دارای پروانه تاکسیرانی بودند در این  قالب این لیست نامشان به وزارت کشور ارائه شد.

قنادان افزود: این کارت‌های اعتباری خرید یک میلیونی و دو میلیونی با بازپرداخت ۲۷ ماه و سه ماه تنفس به رانندگان به اختصاص داده می‌شود.

منبع : خبرگزاری ايسنا