کد مطلب: 147652
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۶
جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲ هزار و ۳۰۰ دست لباس پرستاری و پزشکی (گان) احتکار شده در انباری حوالی میدان رازی، به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ ذوالفقار برفر اظهار کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد فردی مقدار فراوانی لباس پرستاری و پزشکی (گان) در انباری در مرکز پایتخت دپو و جمع آوری کرده است که بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه انباری موصوف در حوالی "میدان رازی" شناسایی شد، توضیح کرد: با هماهنگی مرجع قضائی، تیمی از مأموران مرکز عملیات این پلیس به همراه عوامل تعزیرات حکومتی و بهداشت به انباری شناسایی شده، اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از محل مورد نظر ۲ هزار و ۳۰۰ دست لباس یک بار مصرف پرستاری و پزشکی (گان) آبی رنگ مخصوص بیمار و پرسنل بیمارستان کشف شد و در این رابطه مالک انباری دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت در خاتمه با اشاره به تکمیل پرونده قضائی، و معرفی متهم به مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی، تاکید کرد: مبارزه با سوداگران سلامت شهروندان و شناسایی محتکران کالاهای اساسی مردم و اخلالگران بازار و شناسایی محل‌های دپو و احتکار کالا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.
 

منبع : خبرگزاری مهر