کد مطلب: 146165
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
رئیس‌ جمهور گفت: افتخار می‌کنیم که تحریم نتوانست بر اراده مهندسین، کارگران و مدیران ما و همه بخش‌های مختلف از جمله وزارت راه و بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه مهم تاثیر بگذارد.
 

به گزارش ایران خبر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم افتتاح قطعه یک آزاد راه تهران-شمال با تبریک فرا رسیدن ماه رجب اظهار داشت: اسلام دین سلامت است، سلامت روح و جسم انسان است و اگر ما اسلام را مراعات کنیم جسم و روان و زندگی مادی و معنوی مان توام با رضای حق خواهد بود.

وی با بیان اینکه ایمان هم با امنیت است، گفت: آدم مومن هرکجا هست کنارش امن است و هرکجا ایمان نیست امنیت هم زیر سوال است. شما از یک آدم متدین و خوش زبان هیچ وقت نمی‌ترسید زیرا شری به شما نمی‌رسد اما از آدمی که ایمان کامل ندارد باید ترسید. بنابراین هیچ وقت امنیت نیست با کسی که مومن نیست.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: بسیار روز خوشحال کننده برای ملت ایران است. این پروژه را در دوران تحریم ساختیم و افتخار می‌کنیم که تحریم نتوانست بر اراده مهندسین، کارگران و مدیران ما و همه بخش‌های مختلف از جمله وزارت راه و بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه مهم تاثیر بگذارد.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری مهر