کد مطلب: 145914
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱
ایسنا/سیستان و بلوچستان
 
به گزارش ایران خبر،  احمدعلی موهبتی چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه در دیدار با خانواده‌های شهداء عرصه با مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: بی تردید عزت، اقتدار، آرامش و امنیت پایدار در سراسر ایران اسلامی، حاصل خون پاک همه شهدا به ویژه شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر است.

وی افزود: سیستان و بلوچستان علیرغم موقعیت ممتاز ژئوپلوتیکی که برای تصدی نقش بازرگانی ملی و ترانزیت خارجی میان اروپا و آسیای مرکزی با آب های شرقی، جنوبی و شاخ آفریقا دارد؛ متاسفانه در جوار بزرگترین تولیدکنندگان مواد مخدر جهان و در مسیر انتقال مواد افیونی به اروپا و دیگر کشورها قرار گرفته است و تنها کشور جهان است که بر اساس آرمان های اسلامی و انسانی خود یک مبارزه جدی و توأمان را با سوداگران مرگ و کاروان های مواد مخدر در دست دارد که در این عرصه شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.

رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ادامه داد: فرصت دیدار و خدمت به خانواده معزز شهدا توفیقی است که خداوند آن را نصیب کرده است و حضور در منزل شهدا باعث سیقل روح می شود که از این بابت خدا را شاکریم.

موهبتی بیان داشت: دعای شهدا و خانواده آنان ضامن پیروزی و موفقیت در همه عرصه هاست و یقیناً جمهوری اسلامی ایران یا پشتوانه مردم، رهبری مقام معظم رهبری و همت همه دلسوزان، از جنگ تحریمی تحمیلی که استکبار جهانی راه انداخته دست، با سربلندی ‌پیروز خواهد شد و این تهدیدات را به فرصت برای توسعه تبدیل می کند.

گفتنی است استاندار سیستان و ‌بلوچستان به همراه فرمانده هان انتظامی ومرزبانی استان، معاون امنیتی ‌و انتظامی استانداری و تعدادی از مدیران استان با خانواده‌های شهیدان جانعلی اصغری، محمد سرگلزایی و رضا شهرکی میرانی از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر استان دیدار کردند. 

منبع : خبرگزاری ايسنا