کد مطلب: 145058
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷
یک عضو کمیسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزشکاری فرار کرده، کشف حجاب کرده و برعلیه نظام موضع می‌گیرد چرا جلوی فرار این ورزشکاران را نمی‌گیرید.
 
به گزارش ایران خبر، سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رییس جمهور، اظهار کرد: شما که برای تخریب نظام انتخابات را تشریفاتی می‌نامید آیا به این فکر کرده‌اید اگر انتخابات زیر سوال رود اساس حضور شما در این ۲۰ سال زیرسوال خواهد رفت؟ اگر شما عملکرد شورای نگهبان را زیر سوال می‌برید چرا زمانی که پنج دوره نماینده شدید و بسیاری از رقیب‌هایتان رد صلاحیت شدند، صدای شما در نیامد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: چرا زمانی که دو دوره تایید صلاحیت شدید و دهها نفر از رقبای شما رد صلاحیت شدند صدای شما در نیامد؟ برای فرار از پاسخگویی نسبت به عملکرد ضعیف خود به هر کاری متوسل نشوید.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: چرا جلوی فرار ورزشکارانی که مهاجرت می‌کنند و برعلیه ایران موضع‌ می‌گیرند را نمی‌گیرید؟ ورزشکاری که هم‌اکنون کشف حجاب کرده برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران موضع‌گیری می‌کند.
منبع : خبرگزاری ايسنا