کد مطلب: 144328
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای کشور پرداخت.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم.

وی افزود: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در سایر محورها گفت: در تمامی محورهای اصلی، تردد روان گزارش شده است.

رحمانی همچنین با اشاره به آخرین وضعیت جوی اظهار داشت: شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان‌شرقی و غربی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌رضوی، مرکزی، کرمان و یزد هستیم.

وی بیان کرد: علاوه بر این، شاهد بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان جنوبی، بوشهر، گیلان و هرمزگان هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به شهروندان توصیه کرد که برای تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر کشور، زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

رحمانی خاطرنشان کرد: محورهای قدیم پلدختر - خرم‌آباد، شهداد - نهبندان، شمشک – دیزین، اولنگ - شاهرود، سی‌سخت - پادنا، وازک - بلده، گنجنامه - تویسرکان، پونل - خلخال، سروآباد - پاوه و سه‌راهی سپیدار - باغچه‌سادات به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

منبع : خبرگزاری مهر