کد مطلب: 143101
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: قطعا پیشرفت ها و دستاوردهای صنعت دفاعی و اقتدار نیروهای مسلح با روحیه جهادی، اقدام انقلابی و تأسی به ارزش های مکتب تشیع و سرخ شهادت به وقوع پیوسته است و این مسیر باید با انسجام بیشتری طی شود.
 
به گزارش ایران خبر، به گزار ش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، هفتمین جشنواره مالک اشتر سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، امیر دریادار رستگاری مدیر عامل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، حجت الاسلام قهرمانی رئیس اداره عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دریایی و جمعی از معاونین ومدیران این سازمان برگزار شد.

 آقاجانپور در این مراسم با تقدیر از تلاش های به عمل آمده در حوزه عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دریایی اظهار داشت:  بها ی کارها و اقدامات  فرهنگی هزینه نیست؛ بلکه سرمایه ای ارزشمندی  است که در اعتلاء قدرت جمهوری اسلامی ایران تأثیر به سزایی دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان در فضای رسانه و به خصوص فضای مجازی با عملیات روانی گسترده  و هزینه های گزاف، افکار عمومی را نشانه گرفته اند، خاطرنشان ساخت: چنانچه ذهن جامعه تطهیر نشود و آگاهی بخشی و بصیرت افزایی از طریق متولیان عرصه های فرهنگی از جمله سازمان های عقیدتی سیاسی به آحاد کارکنان و خانواده های نیروهای مسلح صورت نگیرد، قطعاً پیشرفت های دفاعی و نظامی به این شایستگی بروز و ظهور پیدا نمی کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه در نظام اسلامی  قدرت معنوی زمینه ساز قدرت مادی است افزود:  قطعا پیشرفت ها و دستاوردهای  صنعت دفاعی و اقتدار نیروهای مسلح  با روحیه جهادی، اقدام انقلابی و تأسی به ارزش های مکتب تشیع و سرخ شهادت به وقوع پیوسته است و این مسیر باید با انسجام بیشتری طی شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه ما در مجموعه یکپارچه ای تحت فرماندهی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مشغول انجام خدمت و مأموریت هستیم، تصریح کرد:  فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بر آمادگی رزمی تأکید دارند که لازمه این آمادگی تنها ارتقاء تسلیحات نظامی نیست، بلکه ایمان، تقوا، روحیه جهادی و انقلابی لازمه کار است و ما در سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع این مسئولیت مهم را به عهده داریم.

وی خاطرنشان ساخت: دستیابی به فناوری ها و تسلیحات مدرن  بومی دشمن شکن در شرایطی که با تحریم و تهدید های همه جانبه مواجه هستیم تنها توسط انسان های ولایی، مکتبی و ارزشی حاصل می شود و بحمدالله عملکرد نیروهای مسلح تا به امروز در همه حوزه های فرهنگی، نظامی و اجتماعی گواه این موضوع است.

 آقاجانپور با بیان اینکه بحمد الله امروز در همه حوزه های رزم اعم از هوایی، زمینی، هوافضا و موشکی، دریایی و رادارها به افتخارات ارزشمندی دست یافته ایم گفت: همه مجموعه های صنعت دفاعی در تعاملی هم افزا و مشترک با ساخت، تأمین تسلیحات دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح تولید اقتدار می کنند و در هر نقطه ای که دشمن علیه ما اقدامی انجام دهد از همان نقطه به دشمن ضربه متقابل وارد می کنندکه انهدام پهپاد متجاوز و توقیف کشتی خارجی در آب های خلیج فارس مصداق پاسخ متقابل است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از برگزیدگان اداره عقیدتی سیاسی سارمان صنایع دریایی وزارت دفاع با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد.

منبع : خبرگزاری ايسنا