کد مطلب: 143091
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۴۰ درصد از ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی، مشمول این طرح نمی‌شوند، گفت: برخی از مردم شرایط ثبت‌نام را رعایت نمی‌کنند.
 
به گزارش ایران خبر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت وزیران و در جمع خبرنگاران در رابطه با طرح اقدام ملی مسکن با بیان اینکه ۴۰ درصد از ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی، مشمول این طرح نمی‌شوند، اظهار داشت: به طور متوسط فرم ج، ۴۰ درصد از ثبت‌نام‌ کنندگان در طرح اقدام ملی مسکن قرمز هستند.
وی عنوان کرد: این بدان معنا است که یعنی قبلا از تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده کرده‌اند و مشمول طرح اقدام ملی مسکن نمی‌شوند.
وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: متاسفانه برخی از مردم شرایط ثبت‌نام را رعایت نمی‌کنند این افراد با حضور و ثبت‌نام در سایت، باعث افزایش تراکم سایت شده و دیگران را دچار مشکل می‌کنند.
وی با بیان اینکه بخشی از ثبت‌نام‌ها انجام شده و ثبت‌نام در سایر استان‌ها ادامه دارد، گفت: ما تقریبا حداکثر ۴۰ شهر ظرفیتی که پیش‌بینی کرده بودیم، متناسب با نیاز مردم بوده است و اما در بقیه شهرها باید ظرفیت‌های جدید پیش‌بینی کنیم.
 
منبع : خبرگزاری مهر