کد مطلب: 143027
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴
سمنان - فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه ۱۹ تن خوراک دام قاچاق در سرخه کشف و توقیف‌شده است، گفت: در این راستا دو متهم دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ عبدالله حسنی غروب دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینکه ماموران پلیس سرخه در طرح مبارزه با قاچاق کالا خودروهای سنگین را پایش و رصد می‌کنند، ابراز داشت: در این بازرسی‌ها ماموران پلیس سرخه به دو خودرو سنگین مشکوک و متوجه ۱۹ تن خوراک دام قاچاق می‌شوند.

وی بابیان اینکه بازرسی‌های اولیه نشان داد که هر دو کامیون فاقد مدارک حمل قانونی و بدون مجوز بودند، افزود: با توجه به این شواهد و مدارک این دو متهم دستگیر و به مراجع قانونی ارجاع داده شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی این محموله حدود یک و نیم میلیارد ریال برآورد می‌شود، ابراز داشت: این محموله پس از توقیف به اداره دامپزشکی سرخه تحویل داده‌شده است.

حسنی اضافه کرد: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از تولید کننده لذا مبارزه با هرگونه قاچاق کالا درصدر ماموریت‌های ذاتی ناجا قرار دارد و در این‌گونه موارد با فرد خاطی برخوردهای لازم صورت می‌گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر