کد مطلب: 142801
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳
ایسنا/تهران
 
به گزارش ایران خبر، سعید نمکی ظهر پنج شنبه با حضور در بیمارستان شهید مفتح ورامین و ضمن بازدید از این بیمارستان، مشکلات این بیمارستان را مورد ارزیابی قرار داد و اظهار کرد: یقینا مردم گلایه هایی از وضعیت بهداشت و درمان دارند که رسیدگی شده و در آینده نیز مورد بررسی و رسیدگی بیشتر قرار خواهد گرفت.

نمکی با اشاره به رسیدگی وضع آنفلوآنزا و گرفتن اطلاعاتی از وضعیت بیماری های عفونی این منطقه از متخصص عفونی بیمارستان افزود: در این خصوص همه چیز تحت کنترل است و با توجه به اینکه منطقه ورامین حدود ۱۲۰ هزار میهمان از کشور افغانستان دارد توجه ویژه می‌طلبد.

وی با بیان اینکه بسیاری از این میهمانان تحت پوشش بیمه قرار ندارند گفت: همکاران از میهمانان افغانستانی در این منطقه مراقبت و پذیرایی می کنند هر چند که بار سنگینی بر دوش مسائل درمانی منطقه است و کمبودهایی است که پس از بازدید مرتفع خواهد شد.

وزیر بهداشت یادآور شد: کمبودهای بیمارستان جدید ورامین دنبال و در اسرع وقت تسریع خواهد شد در نظر داریم که کمک هایی را برای سال ۹۹ به شکل قابل توجه ببینیم تا مجموعه تخت هایی به این منطقه اضافه شود.

نمکی همچنین از افتتاح و راه اندازی پلی کلینیک ورامین تا قبل از دهه فجر خبر داد و افزود: کمک های مالی برای انجام امور بهداشتی و درمانی و راه اندازی این پلی کلینیک از شنبه مرتفع می شود.

منبع : خبرگزاری ايسنا