دکتر فتحی پور پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی:

مجلس یازدهم باید وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی را به حداقل برساند

کد مطلب: 142680
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
دکتر ارسلان فتحی پور نماینده ادوار مجلس و داوطلب انتخابات مجلس یازدهم گفت: مردم از مشکلات اقتصادی گله‌مند هستند، اما مجلس دهم در زمینه اقتصادی خیلی وقت نگذاشت.
به گزارش ایران خبر، دکتر ارسلان فتحی پور نماینده مردم کلیبر، خدا آفرید در مجلس‌های هفتم، هشتم و نهم با حضور در وزارت کشور برای یازدهمین دوره انتخابات پارلمان ثبت نام کرد.
دکتر ارسلان فتحی پور پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از استان آذربایجان شرقی و شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند در انتخابات شرکت می‌کنم، اظهار کرد: من آمادگی دارم هزینه های انتخاباتی خود را شفاف اعلام کنم. همچنین الان هم آمادگی دارم اموال و دارایی‌های خود را اعلام کنم.

وی با بیان اینکه مردم از مشکلات اقتصادی گله‌مند هستند اما در زمینه اقتصادی، مجلس دهم آنقدر که باید وقت نگذاشت، تصریح کرد: در دوره گذشته مجلس، بسیاری قوانین مزاحم کشور احصا شده بود و قرار بود این قوانین حذف شود، ولی این تفاق نیفتاد. خیلی از قوانین تصویب شده هم اجرا نمی شود. در مجلس یازدهم باید قوانین که مانع تولید و سرمایه گذاری است تسهیل شود تا بتوانیم با تحریم ها مقابله کنیم؛ در واقع باید با قانون بتوانیم تحریم ها را دور بزنیم تا مشکلات اقتصادی کاهش یافته و اعتماد مردم به نمایندگان مجلس بیشتر شود.

فتحی پور ادامه داد: مجلس یازدهم وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی را به حداقل برساند. ساختار بودجه ریزی هم باید اصلاح شود و این مساله باید در راس اولویت های مجلس یازدهم باشد. مجلس یازدهم در راستای سیاست های گام دوم انقلاب عمل کند.
وی درباره جریان سیاسی خود گفت: من به جریان اصولگرای مستقل تعلق داشته و فردی ولایتمدار هستم، ولی در شهرستان به صورت لیستی در انتخابات شرکت نمی کنم.