کد مطلب: 140819
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری از مدعی العموم خواست با کسانی که بخش‌هایی از دولت را با روح‌الله زم سرشبکه کانال معاند «آمد نیوز» مرتبط می‌دانند، برخورد کند.
 
به گزارش ایران خبر،   او امروز در حاشیه هیأت دولت و در پاسخ به سؤالی درباره «ادعای نفوذ در دولت» گفت: «آنها با این قبیل ادعاهایی که صورت می‌گیرد در واقع فرار به جلو می‌کنند. الان کسانی که اسم آنها درآمده از خود آنها هستند و این شایعات را به این دلیل درست می‌کنند که خیلی از آنهایی که دستگیر شده‌اند با افراد دیگر قاطی شوند.» رئیس دفتر رئیس جمهوری تصریح کرد: «خوشبختانه آنقدری که من اطلاع دارم دولت، دولت پاکی است و همه کارهای دولت شفاف است. همان‌طور که قبلاً هم گفتم می‌خواهیم (انتظار داریم) مدعی‌العموم بیاید و با کسانی که اتهام می‌زنند برخورد کند که آنها براساس چه سند و مدرکی این حرف‌ها را بیان می‌کنند.» واعظی اضافه کرد: «ما آن چیزی را که اعلام کرده بودند بررسی کردیم و هیچ اتفاقی نیفتاده بود؛ دیروز هم سخنگوی قوه قضائیه این را اعلام کرد به نظر من اینها شایعه است.»
 بعد از بازداشت روح‌الله زم، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس ادعا کرد: «در زمان صدارت آقای واعظی بر وزارت ارتباطات آمد نیوز بالا آمد؛ همان زمان اخباری در باب حمایت ایشان از ادمین‌های آمد نیوز منتشر شد» او همچنین ادعا کرده بود برخی در دفتر مشاور رئیس جمهوری نیز در ارتباط با این کانال بازداشت شده‌اند. ادعایی که دیروز از سوی سخنگوی قوه قضائیه تکذیب شد.
امروز سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با تأکید بر اینکه«سازمان اطلاعات سپاه اجازه نخواهد داد عملیات بزرگ دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز با تلاش‌های شوم و مذبوحانه عده‌ای، فرصتی برای اختلاف در اقشار جامعه ایجاد کند» گفت: در آینده‌ای نزدیک افکار عمومی در جریان بخشی از مسائل مربوط به سرشبکه کانال معاند آمدنیوز قرار خواهند گرفت.
منبع : ایران آنلاین