کد مطلب: 140516
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶
رئیس دفتر رئیس‌جمهور خدمت به ملت را افتخار همه مسئولان به عنوان خادمان ملت دانست و تاکید کرد: دولت با وجود تحریم‌ها و فشارهای دشمنان، همه تلاش خود را برای توسعه و آبادانی کشور بکار گرفته است.
 

به گزارش ایران خبر، محمود واعظی عصر پنجشنبه (۲۵ مهر) در آیین افتتاح مجتمع تجاری تفریحی دامغان، پس از شنیدن گزارش‌های ارائه شده از طرف مدیران این شهرستان در مورد اقدامات و فعالیت‌های زیرساختی با هدف توسعه و پیشرفت این منطقه گفت: این برای همه ایرانیان لذت‌بخش است که شاهدند با وجود همه فشارها و تهدیدهای دشمنان، روند توسعه و سازندگی کشور نه‌تنها متوقف نشده بلکه با شتاب ادامه دارد.

وی افزود: در دولت مصمم هستیم آنچه که به مردم استان در سفرهای استانی رئیس‌جمهور وعده داده شده و تعهد کرده‌ایم، محقق شود و همه تلاش خود را خواهیم کرد که با وجود محدودیت‌های بودجه‌ای ناشی از جنگ اقتصادی دشمن، همه وعده‌ها عملی شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به جاذبه های گردشگری دامغان و میراث غنی تاریخی این شهرستان تاکید کرد: موضوع گردشگری باید بیش از گذشته در این منطقه مورد توجه قرار گیرد و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری این استان این منطقه می تواند به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

واعظی همچنین وجود معادن متنوع و غنی در استان را از نعمات خداوند برای مردم این منطقه دانست و گفت: باید با سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه استفاده مطلوب از معادن انجام گیرد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: دولت تدبیر و امید به رفاه، نشاط، اوقات فراغت و تامین ارزاق عمومی مردم همیشه توجه داشته است و معتقدیم وقتی می توانیم به اهداف خود برسیم که مردم با نشاطی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: ساخت مجتمع های تفریحی و تجاری برای تامین نشاط، آسایش و آرامش مردم و همچنین در اختیار گذاشتن ارزاق عمومی با قیمت ارزانتر به مردم، باید به صورت ملی مد نظر همه مدیران کشور باشد.

واعظی همچنین با اشاره به ویژگی های کشاورزی شهرستان دامغان و تولید محصول پسته به عنوان یک کالای صادراتی در این منطقه ، بر ایجاد صنایع تبدیلی در دامغان تاکید کرد و گفت: ارزش افزوده این محصول باید در منطقه بماند و بخش خصوصی و اختصاص منابع بانکی می تواند ضمن کمک به بخش کشاورزی، موجب توسعه شهرستان و اشتغالزایی بیشتر شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور همچنین از مدیران این شهرستان برای کار و تلاش در راه توسعه و پیشرفت منطقه قدردانی کرد.

واعظی پس از پایان این مراسم، دامغان را به مقصد تهران ترک کرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا