کد مطلب: 140020
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷
استاندار تهران وجود ۱۳ هزار شهید و ۲۴ هزار جانباز سرافراز نیروی انتظامی را گواه تلاش این نیروها در راستای تامین نظم و امنیت دانست و گفت: اگر ما هزاران کیلومتر آن طرف مرزها سنگر بندی کرده‌ایم به این دلیل است که بتوانیم توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.
 

به گزارش ایران خبر، انوشیروان محسنی بندپی در صبحگاه پلیس تهران بزرگ اظهار کرد: امروز یکی از مولفه‌های رشد و بالندگی این است که چگونه بتوانیم امنیت کشور را برقرار کنیم، اگر امروز شاهد تامین امنیت هستیم به دلیل هماهنگی بین مسئولان است.

وی با بیان اینکه ۱۳ هزار شهید و ۲۴ هزار جانباز سرافراز نیروی انتظامی گواه تلاش این نیروی مجاهد است که در راستای تامین نظم و امنیت گام برداشتند گفت: اگر ما هزاران کیلومتر آن طرف مرزها سنگر بندی کردیم به این دلیل است که توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

استاندار تهران افزود: در بحث پیشگیری از اعتیاد ظرفیت مراکز معتادان متجاهر از ۵ هزار نفر به ۱۷ هزار نفر افزایش یافته است، پلیس نیازمند تجهیز شدن است و باید امکانات را برای هوشمند کردن پلیس مهیا کنیم. باید شرایطی را فراهم کنیم تا هم اشتغال رونق پیدا کند و هم شرایط برای ایجاد اشتغال جدید فراهم شود.


ادامه دارد

منبع : خبرگزاری ايسنا