کد مطلب: 139351
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تشریح آخرین وضعیت راه‌ها کشور پرداخت.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیک تا این لحظه اظهار کرد: برابر آخرین گزارش های دریافتی تا این لحظه پدیده مه گرفتگی همراه با کاهش دید در استان اردبیل (اکثر محورها) و استان مازندران (ارتفاعات اکثر محورها) داریم.

وی افزود: همچنین شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین به کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: اکثر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مسدود در سراسر کشور گفت: هشت محور اصلی و فرعی در استان های گلستان، ایلام، لرستان، سمنان، بوشهر، کرمان شمال، تهران و البرز مسدود هستند.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد: محور اولنگ-شاهرود، محور زرنه-سومار، محور لومار-روستای چمشیر، محور قدیم خرم آباد-پلدختر، محور دیزین-شمشک، محور روستایی سوداغلن-حسین آباد گالیکش، محور اهرم-فراشبند، محورهای شهداد-نهبندان و شهداد-اندوهجرد به دلیل ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

منبع : خبرگزاری مهر