کد مطلب: 132240
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲
رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از دستگیری دو متهم در زمینه فروش تمبرهای روان گردان ال. اس. دی قبل از انتقال به یکی از شهرهای غربی خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند در تشریح این خبر بیان داشت: شب گذشته مأموران گشت عملیات کلانتری حین گشت زنی‌های شبانه خود در محدوده پایانه غرب تهران، به خودروی اکسنت هیوندای سفید رنگی شامل دو سرنشین مرد مشکوک شدند و هنگامی که قصد بررسی خودرو را داشتند راننده و سرنشین بدون توجه به دستور ایست پلیس از محل متواری می‌شوند.

وی ادامه داد: مأموران با تعقیب و گریز سریعاً اقدام به توقیف خودرو کردند که سرنشین عقب خودرو از محل متواری شد و راننده قبل از فرار توسط مأموران دستگیر شد.

وی افزود: در ادامه تعقیب و گریزهای پلیسی، دستگیری متهم دیگر پرونده در حالیکه قصد فرار به سمت داخل ترمینال غرب را داشت در دستور کار پلیس قرار گرفت و مشخص شد وی حین فرار تکه کاغذی را از داخل جیب اش به بیرون انداخته است که پس از دستگیری متهم، تکه کاغذ که یک فاکتور تحویل بار مربوط به همین پایانه بود از متهم کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی افزود: با مراجعه مأموران به محل و بررسی بسته تحویل شده به انبار مشخص شد بسته شامل ۴۶ عدد تمبر روان گردان اسیدی ال. اس. دی می‌باشد که مواد مکشوفه نیز قبل از ارسال به یکی از شهرهای غربی کشف و ضمیمه پرونده شد.

بنابراین گزارش، دو متهم به همراه مواد روانگردان مکشوفه با هماهنگی‌های قضائی برای انجام تحقیقات تخصصی دیگر در اختیار مأموران پایگاه پنجم مبارزه با مواد مخدر قرار گرفتند.

منبع : خبرگزاری مهر