کد مطلب: 131351
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳
‌رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک کامیون با یک دستگاه اتوبوس در محور "کازرون" به سمت "شیراز"، ۴ نفر مجروح شدند.
 

‌به گزارش ایران خبر، به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ عبدالهاشم دهقانی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور "کازرون" به سمت "شیراز"، بلافاصله مأموران در محل حاضر شدند.

وی افزود: مأموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند یک اتوبوس با ۷ سرنشین با یک دستگاه کامیون برخورد که در نتیجه راننده کامیون و ۳ نفر از سرنشینان اتوبوس مجروح و راهی بیمارستان شدند.

دهقانی با بیان اینکه کارشناسان علت وقوع این حادثه رانندگی را انحراف به چپ از سوی راننده کامیون اعلام کرده اند، به رانندگان توصیه کرد از عجله و شتاب بی مورد در حین رانندگی پرهیز کرده و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند تا شاهد چنین حوادث دلخراش نباشیم.

له شدن راننده پراید زیر چرخ‌های کامیون

رئیس پلیس راه جنوب استان فارس گفت: بر اثر برخورد شدید یک پراید با یک دستگاه کامیون هم در محور"دارالمیزان" به سمت "شیراز"، یک نفر فوت شد.

سرهنگ حمدالله هوشمندی بیان کرد: در پی اعلام وقوع یک فقره تصادف رانندگی در محور "دارالمیزان" به سمت "شیراز"، بلافاصله مأموران به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی حادثه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: مأموران مشاهده کردند یک پراید با یک دستگاه کامیون در محور مذکور برخورد کرده است و راننده پراید زیر چرخ‌های کامیون پرس و له شده است.

هوشمندی خاطر نشان کرد: کارشناسان پلیس راه در صحنه حاضر و علت این تصادف را تجاوز به چپ از سوی راننده کامیون اعلام کردند.


منبع : خبرگزاری ايسنا