کد مطلب: 130578
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴
شهردار تهران گفت: بر اساس همکاری با وزارت ارتباطات در عرض ۲ دقیقه ۳۵۰ هزار پیامک هشدار در حوزه رود دره‌های دارآباد، دربند، درکه، فرحزاد، کن و وردآورد ارسال کردیم.
 

به گزارش ایران خبر، پیروز حناچی شهردار تهران عصر امروز در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران حضور یافت و گزارشی از وضعیت پایتخت همزمان با بارش‌های اخیر ارائه داد.

پیروز حناچی در ابتدای سخنان خود در این جلسه گفت: در نوروز امسال از طرفی باید نشاط مردم را فراهم می‌کردیم و از طرف دیگر نیز می‌دانستیم که با بارندگی رو به رو خواهیم بود و برای آن آماده بودیم.

وی افزود: در مناطق ۴، ۱، ۲، ۵ و ۲۲ که مناطق شمالی و سر منشأ رود دره‌های اصلی تهران هستند، اقدامات ویژه ترتیب دادیم.

شهردار تهران به اقدامات مدیریت شهری برای لایروبی جوی‌ها و شناسایی گلوگاه‌های حساس در سطح پایتخت اشاره کرد و افزود: کار دیگری نیز ظرف چند روز گذشته اتفاق افتاد که متفاوت بود که یکی از آنها اجرای طرح BTS با همکاری وزارت ارتباطات بود.

حناچی تصریح کرد: بر اساس این همکاری در عرض ۲ دقیقه ۳۵۰ هزار پیامک هشدار در حوزه رود دره‌های دارآباد، دربند، درکه، فرحزاد، کن و وردآورد ارسال کردیم.

وی ادامه داد: تابه‌حال آب‌گرفتگی کلانی در سطح شهر نداشتیم؛ در بعضی جوی‌ها سطح آب بالا آمده است که طبعاً با پایان بارش افت خواهد کرد.

شهردار تهران در پایان خاطرنشان کرد: در صورت تشدید بارش، برای اتخاذ تصمیمات بعدی آمادگی خواهیم داشت.

منبع : خبرگزاری مهر