کد مطلب: 129053
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
رئیس پلیس راهور ناجا از آمادگی پلیس راهور برای طرح ترافیک نوروز ٩٨ خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سردار تقی مهری در حاشیه چهاردهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هماهنگی و تعاملی که در حال حاضر بین وزارت راه و پلیس راهنمایی و رانندگی به‌ویژه در سطح جاده‌ها وجود دارد، هماهنگی بسیار خوبی است و جلسات بسیار خوبی بین پلیس راهور و سازمان راهداری برگزار شده است.

وی افزود: طرح ویژه ترافیک نوروز ۹۸ با هماهنگی همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ١٧ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.

مهری با اشاره به ابلاغ وزیر راه به کمیسیون ایمنی راه درباره خط کشی و نصب علائم پیش از آغاز سفرهای نوروزی گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین که امروز هم شاهد آن بودیم تصادفات کاهش پیدا کند.

وی افزود: طرح سرعت که برای کنترل رفتار رانندگان است نیز افتتاح شد و از طریق سامانه‌هایی که در اختیار داریم، اطلاعات رانندگان پرخطر به به پاسگاه منتقل و توسط فرماندهان و گشتی‌ها راننده‌های پر خطر را کنترل خواهند شد که قطعا این اقدام سبب خواهد شد که تعداد تصادفات کاهش پیدا کند.

رئیس پلیس راهور ناجا در پایان گفت: این هماهنگی برای طرح ترافیک نوروز ۹۸ به خوبی در حال اجراست و ما صد در صد آماده هستیم تا به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

منبع : خبرگزاری ايسنا