کد مطلب: 186155
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از انهدام باند سارقان مسلح در شاهرود خبر داد و گفت: در این راستا سه سارق مسلح دستگیر شدند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار جلیل موقوفه‌ای شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه باند سارقان مسلح در شاهرود متلاشی شد، ابراز داشت: در این راستا سه سارق مسلح دستگیر شدند.

وی ضمن بیان اینکه این سارقان طی یک روز در دو محل کافی‌شاپ و منزل با سلاح گرم اقدام به سرقت کرده بودند، افزود: با توجه به حساسیت ماجرا موضوع در دستور کار فوری پیگیری پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در پی تحقیقات هوشمندانه پلیس هویت این سارقان برملا شد، ابراز داشت: دو متهم پرونده به یکی از شهرهای استان گلستان گریخته بودند که با شناسایی آنها به شاهرود انتقال یافتند.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه نفر سوم نیز در شاهرود دستگیر شد، تصریح کرد: این متهمان در بازجویی‌های فنی به انجام دو فقره سرقت خشن اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه دو متهم انتقال یافته به شاهرود از اراذل و اوباش درجه یک استان گلستان بودند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه این افراد لوازم سرقتی کافی‌شاپ و سلاح وینچستر کشف و ضبط شد.

منبع : خبرگزاری مهر