کد مطلب: 185998
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۳
پلیس راهور فراجا با اعلام محدودیت ترافیکی آخر هفته اعلام کرد که برخی محورهای مواصلاتی ممکن است یکطرفه شود.
 

به گزارش ایران خبر، طبق اطلاعیه پلیس راهور تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۵ مردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کندوان (کرج-چالوس) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

به علاوه تردد تمامی وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس نیز کماکان ممنوع است.

طبق جدول محدودیت‌های پلیس راهور تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌گردد.

منبع : خبرگزاری مهر