کد مطلب: 184271
 
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۶
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بانوان ما نشان دادند در صحنه‌ای که بخواهند مقاومت و ایستادگی کنند کسی جلودار آن‌ها نیست.
 

به گزارش ایران خبر، انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در نشست تخصصی فعالین فضای مجازی در عرصه دختران از همسر شهید موسوی که بعد از شهید جهان‌آرا فرماندهی سپاه خرمشهر را برعهده داشتند، تجلیل و اظهار کرد که ایشان امروز حال و هوای آزادی خرمشهر را به میان ما آوردند.

وی با اشاره به پیروزی‌های بانوان تیم ملی هاکی روی یخ گفت: من بازی‌های آنان را پیگیری می‌کردم و از این همه توانمندی شگفت‌زده بودم. این نشان‌دهنده قدرت فوق العاده‌ای است که در زن ایرانی وجود دارد که در مقابل رقیبانی که به اشکال مختلف پشتیبانی می‌شدند، نشان دادند در صحنه‌ای که بخواهند مقاومت و ایستادگی کنند، کسی جلودار آن‌ها نیست.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: من می‌توانم این وعده را بدهم که از لحاظ آموزشی، چه آموزش‌های محتوایی و چه فنی به طور کامل پشتیبانی از دخترانمان در فضای مجازی را خواهیم داشت.

دکتر خزعلی با اشاره به اینکه پیامرسان بله از لحاظ دامنه عملکرد ارتقا خواهد یافت، گفت: وعده‌هایی دادند که امیدواریم محقق شود، از جمله اینکه برای بانوان زیرساخت بازار مجازی فراهم شود و برای صادرات با کشورهای دور و همسایه ارتباط مجازی داشته باشیم و بتوانیم محصولات بانوانمان را از این طریق معرفی کرده و وسیله ارسال آن‌ها را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: در پیامرسان بله و سایر پیام‌رسان‌های داخلی ماهانه یک مسابقه برگزار می‌کنیم که از شما دختران می‌خواهیم موضوعات و موارد مورد علاقه خودتان را برای ما ارسال کنید.

منبع : خبرگزاری مهر