کد مطلب: 182900
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۲
استاندار تهران گفت: موضوع متفاوت امسال امنیت بیشتر برای همه شهروندان خواهد بود.
 

به گزارش ایران خبر، رزمایش اقتدار نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ صبح سه شنبه اول فروردین ۱۴۰۲ در میدان آزادی برگزار شد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در این مراسم با بیان اینکه شناخت صحیح از محیط عمل، برآورد صحیح و نگاه حرفه‌ای در انجام وظایف از مقتضیات امروز نیروی انتظامی است، گفت: نیروی انتظامی با همه فعالیت‌های متنوع و متکثر خود به عنوان تابلوی نمادین اقتدار ملت است. این تابلو امروز در اختیار همه شماست.

وی خطاب به نیروهای انتظامی حاضر در رزمایش گفت: این تابلو امروز در اختیار همه شماست و مطمئن هستم که شما برای حفظ این تابلو جان بر کف و آماده و ایستاده هستید و در برابر دشمن از پا نخواهید نشست و با اقتدار مسیر را طی خواهید کرد. آرزوی توفیق برای همه شما در انجام وظایفتان را دارم.

در این مراسم همچنین علیرضا فخاری استاندار تهران هم گفت: طرح پوشش انتظامی مکان‌های تجاری و مراکز خرید در مراحل مختلف اجرای طرح نوروزی صورت گرفت. همچنین در پایان سال شاهد ترافیک زیادی بودیم که خوشبختانه با موفقیت طرح را اجرا کردیم.

فخاری افزود: مرحله دیگری از رزمایش را امروز در محضر فرماندهی کل فراجا انجام می‌دهیم. ما صد درصد توان و ظرفیت استان تهران را داریم و همان پلیس که شما وعده داده بودید خوشبختانه در اسفند ماه که پشت سر گذاشتیم آثار خود را بر جا گذاشت. اما آنچه امروز به مردم استان تهران و به فرماندهی فراجا قولش را می‌دهیم این است که بدون دغدغه نوروز را سپری خواهند کرد. همه خدمتگزاران در پلیس استان تهران امنیت را برقرار خواهند کرد.

استاندار تهران گفت: موضوع متفاوت امسال امنیت بیشتر برای همه شهروندان خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر