کد مطلب: 180920
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸
بر اثر سقوط خودروی سمند در جاده وردیج، زن و مرد جوان داخل این خودرو فوت شدند.
 
- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ساعت 23 چهارشنبه نهم آذرماه جاری، ماموران کلانتری 181 وردآورد در تماس تلفنی با محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، کشف جسد زن و مرد جوانی را در شیب دره جاده وردیج گزارش و عنوان کردند خودروی سمند افراد فوت شده در داخل دره افتاده است.

بدین ترتیب ماموران آتش‌نشانی، امدادگران اورژانس، متخصاصان پزشکی قانونی و تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد زن و مرد جوانی مواجه شدند که هیچگونه مدارک شناسایی نداشتند همچنین در بررسی‌ها مشخص شد، افراد فوت شده حین سقوط خودرو به دره از داخل خودرو به بیرون پرتاب شده‌اند.

اعترافات مردی که دوست خود را با ضربات میلگرد به قتل رساند

کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی، حادثه سقوط خودروی سمند افراد فوت شده را به دره جاده وردیج، طبیعی تشخیص دادند؛ در این میان نیز ماموران آتش‌نشانی خودرو و اجساد افراد فوت شده را از دره به بیرون‌ آوردند.

با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، اجساد افراد فوت شده برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان پلیس آگاهی برای تشخیص هویت آنها وارد عمل شده‌اند.

منبع : تسنیم