کد مطلب: 180715
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اغتشاشات اخیر و تعطیلی واحدهای صنفی گفت: این تعطیلی‌ها در راستای حفظ منافع در خطر واحدهای صنفی و امنیت آنها در برابر صدمات احتمالی بوده است.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از اتاق اصناف تهران، علی توسطی در اجلاس ماهانه این اتاق، با اشاره به ناآرامی‌های اخیر و تعطیلی واحدهای صنفی اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری اتحادیه‌های صنفی توانستیم ناآرامی‌ها را به نحو احسن مدیریت و کنترل کنیم. این تعطیلی‌ها در راستای حفظ منافع در خطر واحدهای صنفی و امنیت آنها در برابر صدمات احتمالی بوده است.

رئیس اتاق اصناف تهران تصریح کرد: این اتفاقات بدون شک نیاز به تبیین، بررسی و تحلیل دارد تا بتوانیم با پیش بینی تدابیر لازم از وقوع برخی رویدادهای ناخوشایند برای واحدهای صنفی به ویژه واحدهای مستقر در بازار جلوگیری کنیم.

وی افزود: بدون شک آرامش و امنیت، خواسته اصلی و نیاز تمام مردم و اصناف است که برای تحقق آن و تأمین امنیت کیان و آرامش مورد نیاز ضمن هم اندیشی با مراکز مرتبط تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد؛ همانگونه که در اتفاقات اخیر کنترل و ساماندهی اصناف با محوریت اتاق اصناف مد نظر مراکز ذیربط قرار گرفت.

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اهمیت کارکرد کمیسیون‌های تخصصی اتاق گفت: دیدگاه هیئت رئیسه به کمیسیون‌ها، کاملاً تخصصی بوده و همفکری‌های لازم با رؤسای اتحادیه‌های صنفی به عنوان اعضای این کمیسیون‌ها بر اساس حضور، علایق، تجربیات و تحصیلات آنها انجام می‌گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر