کد مطلب: 178852
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مصدومیت پنج نفر در اثر وقوع انفجار در اثر نشت گاز از آبگرمکن در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، جلال ملکی از مصدومیت پنج نفر در اثر وقوع انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی خبر داد و گفت: ساعت ۶:۵۳ صبح امروز یک مورد انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان تهرانپارس، خیابان ۱۹۶ شرقی به سامانه سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقب آن ایستگاه شماره ۹۲ به محل حادثه اعزام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: همکاران در مدت زمان سه دقیقه در محل حادثه حاضر شدند و مشاهده کردند که در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی هشت واحدی، در طبقه اول انفجاری رخ داده که خوشبختانه منجر به شعله‌وری نشده بود و فقط یک انفجار کوتاه بوده است.

وی تصریح کرد: شدت انفجار به حدی زیاد بود که تمامی شیشه‌ها و دیوارهای واحد خسارت‌های زیادی دیده بود و بخشی از دیوارها و تمامی لوازم منزل به هم ریخته بوده و تخریب زیادی را در آن واحد بر جای گذاشته بود.

ملکی خاطرنشان کرد: تمامی پنج نفری که در این منزل حضور داشتند، دچار مصدومیت شدند که تحویل عوامل اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه نشت گاز شهری از آبگرمکن سبب تجمیع گاز و رسیدن یک جرقه سبب وقوع این انفجار شد، گفت: عملیات به پایان رسید و ایمن‌سازی صورت گرفت.

منبع : خبرگزاری مهر