کد مطلب: 178831
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴
استاندار کربلا ضمن تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در ایام اربعین توسط زائران گفت: در زمان اربعین برنامه‌هایی برای تقویت برق به منظور خدمات رسانی بهتر به زوار حسینی داریم.
 
به گزارش ایران خبر، نصیف الخطایی استاندار کربلا در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در کربلا شاهد قطع برق بودیم، چه تدبیری برای اینکه در ایام اربعین هم شاهد این موضوع نباشیم، اندیشیده‌اید، گفت: قطعی برق در استان کربلا مربوط به قبل از ۱۰ محرم بوده است. ما در زمان ۹ و ۱۰ محرم هیچ قطعی برقی نداشتیم.

وی افزود: البته که در زمان اربعین هم برنامه‌هایی برای تقویت برق به منظور خدمات رسانی بهتر به زوار حسینی داریم.

استاندار کربلا با اشاره با موضوع اسکان زائران اربعین گفت: پیش بینی می‌شود امسال نسبت به دو سال گذشته تعداد زائر بیشتری را در ایام اربعین شاهد باشیم. تمامی خانه‌ها و حسینیه‌ها آمادگی پذیرایی از تمام زوار اربعین را دارند و ما به هیچ عنوان نگرانی از بابت اسکان زوار در کربلا نداریم.

الخطایی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه نظر شما و دولت عراق در خصوص تزریق واکسن کرونا، چیست؟ گفت: نظر قطعی خودمان را طی روزهای آینده اعلام می‌کنیم اما از تمامی زوار خواهش می‌کنم موارد بهداشتی را رعایت کنند تا همگی در صحت و سلامت باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر