کد مطلب: 178698
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷
سمنان- سرپرست سازمان آتش نشانی سمنان از وقوع تصادف شدید بر روی پل دانشگاه سمنان خبر داد و گفت: برای امدادرسانی این حادثه سه دستگاه خودروی امدادی اعزام شد.
 
به گزارش ایران خبر، رضا رهایی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه حوالی ساعت دو بامداد روز بیستم مردادماه وقوع یک تصادف شدید روی پل دانشگاه سمنان به وقوع پیوست، ابراز داشت: این حادثه دقیقاً لاین دامغان- سمنان بالای پل بین دو دستگاه خودرو پراید رخ داده است.

وی با بیان اینکه علت حادثه عدم رعایت نکات ایمنی از سوی دو خودرو بوده است، افزود: اگرچه حادثه فوتی نداشت اما باعث مصدومیت شدید هفت نفر شامل زن و مرد و دو کودک شده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی سمنان با بیان اینکه سه دستگاه خودرو و هفت آتش نشان از ایستگاه شماره پنج و یک سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه اعزام شدند، افزود: گروه در کمترین زمان ممکن به محل اعزام و عملیات امداد و نجات آغاز شد.

رهایی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات آتش نشانی ابتدا مسیر را برای خودروهای عبوری ایمن کردند تا از بروز حادثه دیگر جلوگیری شود، تصریح کرد: رهاسازی مصدومان بلافاصله توسط ست‌های امداد و نجات انجام و مصدومان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی افزود: رعایت سرعت مطمئنه و فاصله از خودرو روبرو مواردی که مکرراً بر روی آن تاکید می‌شود و انتظار می‌رود رانندگان با رعایت این نکات سفر خوبی را برای خود و همراهان فراهم کنند.

منبع : خبرگزاری مهر