کد مطلب: 178603
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸
ایران آنلاین-برق برای بیش از ۵ هزار هیئت عزاداری تامین شد : :
 

به گزارش ایران خبر، ، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سوگواری سالار شهیدان ابا عبدالحسین(ع) اعلام کرد: برق و روشنایی بیش از ۵ هزار هیئت عزاداری، تکایا و مساجد پایتخت را در شب‌های محرم تامین کرده است.

 کامبیز ناظریان مدیر عامل برق پایتخت ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم  و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، ضرورت تامین روشنایی برای عزاداران حسینی در هیئت‌ها، مساجد و تکایا را یکی از اهداف مهم اصلی این شرکت در این ایام برشمرد.

وی پایداری شبکه و همچنین برقراری روشنایی پایدار، ایمن و بدون خطر برای این مراکز مذهبی در پایتخت را از دیگر اولویت‌ها دانست.

مدیرعامل برق پایتخت گفت: به تعداد زیادی از هیات، تکایای مذهبی و مساجد، انشعاب موقت برق واگذار شده است و در حدود ۴۰۰ اکیپ و خودروهای عملیاتی بهره برداری فعال در حال خدمت رسانی در سطح پایتخت هستند.

ناظریان از رصد مستمر بیش از ۳ هزار مورد بازدید کارشناسان  مناطق ۲۲ گانه  در سطح شهر تهران در خصوص رعایت نکات ایمنی در برپایی مراسم این مساج، تکایا و هیات ها خبر داد.

مدیر عامل برق پایتخت از عزاداران حسینی درخواست کرد با رعایت نکات ایمنی و همچنین استفاده از تجهیزات برقی کم مصرف و لامپ های  LED یا کم مصرف در روزهای آتی  و خاموشی همه تجهیزات در پایان مراسم های سوگواری ، این شرکت را در خدمت رسانی هرچه مطلوب‌تر به همه عزاداران حسینی در این ایام گرانقدر یاری رسانند.

/

منبع : ایران آنلاین